Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

MPS1 – Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu

2019-06-21 17:00:41 (ost. akt: 2019-06-21 13:25:26)

Podziel się:

19 czerwca 2019 r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 kolejne siedmiolatki pożegnały mury przedszkolne.

Na uroczystości obecni byli: p. Anna Dymczyk – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców i p. Przemysław Więckiewicz – przedstawiciel Burmistrza Miasta Mława, który odczytał podziękowanie i życzenia od Burmistrza skierowane do dyrekcji, pracowników, rodziców i przedszkolaków.

Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przed swoimi rodzicami, młodszymi kolegami i kadrą pedagogiczną program artystyczny - pięknie zatańczyły i zaśpiewały wesołe piosenki. Dzieci z grupy „Koszałka Opałka”  życzyły swoim kolegom i koleżankom powodzenia w szkole i podziękowały za wspólnie spędzony czas.

W dalszej części 34 absolwentów otrzymało z rąk pani Dyrektor dyplom Ukończenia Przedszkola z gratulacjami, książkę z dedykacją, ufundowane przez Radę Rodziców oraz drobne upominki. Na zakończenie wręczono dyplomy i upominki za konkurs plastyczny organizowany przez Urząd Miasta Mława.

Dyrektor ZPO1 pani Janina Lampkowska podziękowała opuszczającym przedszkole dzieciom oraz ich rodzicom za wspólnie spędzone chwile, za okazaną pomoc i wsparcie. Życzyła wychowankom powodzenia. Wyraziła nadzieję, że wiedza i umiejętności nabyte w przedszkolu w znacznym stopniu ułatwią im dalszą edukację. Rodzice otrzymali podziękowania od wychowawców za pomoc i życzliwość.
(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB