Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Dwie tablice interaktywne dla „Dwójki"

2019-06-13 19:00:32 (ost. akt: 2019-06-13 13:48:24)

Autor zdjęcia: UMM

Podziel się:

Wniosek miasta Mława o dofinansowanie zakupu dwóch tablic interaktywnych został pozytywnie rozpatrzony. Dzięki temu nowoczesne tablice pojawią się w Szkole Podstawowej nr 2.

Dzięki rządowemu programowi Aktywna Tablica, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 będą mogli korzystać z tablic interaktywnych z projektorem ultrakrótkoogniskowym. Wysokość dofinansowania wynosi 14.000 zł. Pozostały koszt, czyli 3500 zł pochodzi od organu prowadzącego placówkę.
Należy zaznaczyć, że SP nr 2 jest już ostatnią szkołą na terenie Mławy, która otrzyma takie wsparcie finansowe. Reszta placówek miała okazję skorzystać z programu w poprzednich latach.

Aktywna Tablica to rządowy program realizowany w latach 2017-2019, skierowany do publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, artystycznych oraz szkół podstawowych w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich, a także szkół i zespołów szkół przy placówkach dyplomatycznych. Przedmiotem dofinansowania są m.in.: tablice interaktywne, projektory lub projektory ultrakrótkoogniskowe, głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku, interaktywne monitory dotykowe.
(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB