Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Działania NURD już dzisiaj

2019-05-08 09:08:05 (ost. akt: 2019-05-08 09:27:54)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Mimo tego, że funkcjonariusze stale dbają o stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ryzyko utraty życia na polskich drogach jest dwukrotnie większe niż średnia europejska. Dlatego też funkcjonariusze rozpoczęli dzisiaj akcję pn. NURD.

Dziś (8 maja) na terenie garnizonu mazowieckiego Policji zostaną przeprowadzone działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów, a także egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących relacji kierujący – pieszy oraz kierujący pojazdem silnikowym – rowerzysta.
(IP)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Janek #2730735 | 46.76.*.* 12 maj 2019 10:03

    pod samą Komendą Policji Muława na Sienkiewicza dzieją się cuda a one chcom tylko aby samo się bo w ogóle przejeżdżajom radiowozy i nie reagujom w ogóle na zawłaszczanie przestrzeni publicznej PIESZY NA CHODNIKU NIE JEST Sportowa - Sienkiewcza w ogóle chroniony POLICJA MUŁAWA nęka swych informatorów i to się musi zmienić NALEZY ŻĄDAĆ OD POLICJI przestrzegania naszych praw obywatela konsumenta i pieszego zwłaszcza na chodniku !

    ! - + odpowiedz na ten komentarz