Sobota, 6 czerwca 2020. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

„Dajcie nam wygrać" zwyciężyli w Morawach

2019-04-18 09:13:10 (ost. akt: 2019-04-18 09:47:48)

Autor zdjęcia: FB Aktywna Gmina Stupsk

Podziel się:

W niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. na hali sportowej w Morawach odbył się coroczny turniej halowej piłki nożnej dzieci i młodzieży do lat 18. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów. Zawodnicy rywalizowali w fazach grupowych, a następnie w półfinałach i meczach finałowych.

W grupie A najlepszy okazał się zespół „Dajcie nam wygrać", który uzyskał 5 punktów. Na drugim miejscu znalazł się „Promil Konopki” z jednym punktem mniej. Oba zespoły zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Pozostałe dwie drużyny musiały pożegnać się z awansem do półfinałów. FC Malarie i Śmiejżelki, które zajęły kolejno trzecie i czwarte miejsce, mimo dobrej gry odpadły na tym etapie turnieju.

W drugiej grupie do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Wyspiańczycy kpt. Piotr Kaczerski, WKS Niedzbórz – goście z Gminy Strzegowo oraz drużyna żeńska – Królowe Życia, której liderką była Klaudia Kowalewska.
Mecze były naprawdę zacięte, a ostatecznie do kolejnego etapu awansowały:
Wyspiańczycy – z pierwszego miejsca oraz WKS Niedzbórz z miejsca drugiego. Królowe Życia mimo ogromnej woli walki i chęci zwycięstwa nie wyszły fazy grupowej.

W półfinałach WKS Niedzbórz przegrał z drużyną Kamila Klimka - Dajcie dam wygrać 1:2. Z kolei Wyspiańczycy po remisie 0:0 pokonali w rzutach karnych Promil Konopki. W meczu o miejsce trzecie WKS Niedzbórz podejmował Promil Konopki i zwyciężył z 4:0. Wszystkie bramki w tym meczu strzelił Cichocki Michał i tym samym zapewnił sobie tytuł Króla Strzelców Turnieju.


W finale spotkały się zespoły Kamila Klimka i Piotra Kaczerskiego. Mecz ten zakończył się dwubramkowym zwycięstwem Dajcie nam Wygrać, którzy pokonali Wyspaińczyków 2:0. Zdobywcami bramek byli: Jakub Staszczak i Maciej Siemianowski, który za swoją grę został finalnie wyróżniony tytułem Najlepszego Zawodnika Turnieju. Najlepszym Bramkarzem Turnieju został wybrany Bartek Dziąba.
Podczas podsumowania, jak co roku Wójt Gminy Stupsk – Jacek Świderski osobiście wręczył finalistom nagrody i pogratulował wyników.
(IP)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2737762 | 93.105.*.* 24 maj 2019 19:09

    www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz