Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Siatkarki z Lipowca na turnieju w Płocku

2019-04-17 13:14:48 (ost. akt: 2019-04-17 13:43:42)

Autor zdjęcia: FB GCKSiR w Lipowcu Kościelnym

Podziel się:

W sobotę, 13 kwietnia siatkarskie „dwójeczki" z Lipowca uczestniczyły w turnieju w Płocku. Dziewczyny ciężko pracowały i podczas rozgrywek dały z siebie wszystko.

Drużyna w składzie: Weronika Grabowska i Oliwia Kordalska zajęła 7 miejsce, natomiast Patrycja Grocka i Zosia Szostek uplasowały się na 16 miejscu.
Dla drugiego zespołu był to udany debiut. Zosia wystąpiła w turnieju po raz pierwszy. Z kolei dla Patrycji był to kolejny turniej, lecz pierwszy w pełnym wymiarze. Dziewczęta są w dodatku o rok młodsze, więc to jeszcze bardziej podkreśla ich pracę. Pierwszy zespół bardzo niewiele odbiegał umiejętnościami od czołowych zespołów turnieju. Jedynie brak ogrania na tego typu rozgrywkach robił tę niewielką różnicę. Gratulujemy i życzymy zaangażowania i sił w trenowaniu tej pięknej dyscypliny sportu!
(IP)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2737763 | 93.105.*.* 24 maj 2019 19:09

    www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz