Sobota, 28 marca 2020. Imieniny Anieli, Kasrota, Soni

SP1 – Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

2019-04-05 18:00:05 (ost. akt: 2019-04-05 12:45:05)

Podziel się:

Dnia 26 marca 2019 r. w świetlicy szkolnej ZPO1 odbył się Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Skierowany był on do uczniów klas 4-8.

Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego poprzez aktywność artystyczną, popularyzacja pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej oraz prezentacja uczniów utalentowanych wokalnie w szkole. Jury oceniając prezentacje wokalne brało pod uwagę zgodność tematyki utworów z charakterem konkursu, muzykalność i warunki głosowe wykonawców a także staranność i dokładność wykonania.
Po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Anna Osolińska kl.4b
II miejsce - Gabriela Bogucka kl.6b
III miejsce - Martyna Maćkowska kl.7a
Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy za udział a laureaci otrzymali drobne upominki. Konkurs przygotowała i prowadziła pani Aneta Stanios – nauczycielka muzyki.
(IP)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xawery #2710100 | 178.42.*.* 5 kwi 2019 19:04

    Konkursy nagrody wyróżnienia, i za chwile te dziewczęta, będą się z pewnością prezentować podczas imprez plenerowych na estradzie w parku miejskim, bo na to zasługują. Tylko jest problem, bo fachowcy z Urzędu Miasta będą przeprowadzać remont, wymienią kostkę starą na nowo, bo ta za długo już lezy,. Jak można utrzymywać taki prymitywny stan tej niby Estrady skoro nie ma ona nawet kawałeczka zaplecza, gdzie mogli by przebywać młodzi artyści, sam sie zastanawiam czy w Mławskim Urzędzie nie ma naprawdę urzędnika który by chociaż troszeczkę pomyślał, i zaplanował dostawienie zaplecza.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz