Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Dwa groźne wypadki. Auta zatrzymały się na barierce i słupie energetycznym [ZDJĘCIA]

2019-03-31 10:10:00 (ost. akt: 2019-03-31 10:06:50)
Auto dostawcze uderzyło w słup energetyczny

Auto dostawcze uderzyło w słup energetyczny

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Podziel się:

Jedno auto wjechało w barierkę na drodze krajowej E-7 w okolicach Kuklina. Drugie najpierw potrąciło osobę pieszą, a następnie uderzyło w słup energetyczny konsekwencją czego był brak oświetlenia w niemal całej Turzy Małej.

Oba zdarzenia miały miejsce w sobotę 30 marca. Najpierw około godziny 8.00 osobowy peugeot 307 uderzył w barierki na trasie E-7 w okolicach miejscowości Kuklin w gminie Wieczfnia Kościelna.


- Samochód osobowy uderzył w barierki. Kierująca nim osoba nie odniosła żadnych obrażeń - informował Jacek Dryll, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej państwowej Straży Pożarnej w Mławie.
Ruch pojazdów zarówno w kierunku Gdańska jak i Warszawy odbywał się bez problemów.

Natomiast w sobotni wieczór, około godziny 19.30 w Turzy Mławej w gminie Lipowiec Kościelny doszło do potrącenia osoby pieszej. Dostawcze auto następnie wypadło z drogi i uderzyło w słup energetyczny. W wyniku czego doszło do awarii oświetlenia w całej miejscowości.
- Potrącona kobieta została przewieziona do mławskiego szpitala. Natomiast kierowca i pasażer samochodu nie odnieśli żadnych obrażeń - mówi Jacek Dryl, rzecznik prasowy KP PSP w Mławie.

(IP)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB