Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Konie i nie tylko w „13”

2019-02-28 14:34:56 (ost. akt: 2019-02-28 14:57:16)

Podziel się:

Galeria „13” zaprasza na uroczysty wernisaż wystawy pt. „Krasne w obiektywie ciechanowskich fotografików”. Odbędzie się on w piątek 1 marca br. o godz.18.00 w Centrum Medycznym w Mławie na ul. Żwirki 26.

Materiał wystawy jest pokłosiem pleneru, który miał miejsce w dn. 19 października 2018r. w Krasnym. Uczestniczyli w nim członkowie Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego (Zdzisław Smardzewski, Teresa Sokołowska, Bolesław Prus, Krzysztof Kowalski, Monika Stec, Grzegorz Małkowski, Ewa Stangrodzka-Kozłowska, Marek Zgliński i Tomasz Zawadzki), którzy na starcie zwiedzili park, kościół i stadninę. Głównym celem pleneru były konie - obiekt bardzo wdzięczny, ale trudny do sfotografowania.
Efektem tej pracy jest 28 najlepszych fotogramów. Prace te były prezentowane na wystawie poplenerowej w kościele i stadninie koni w Krasnym. W czasie wernisażu będzie można obejrzeć zdjęcia, porozmawiać z ich autorami, dowiedzieć się więcej o plenerze, poznać historię i dzień dzisiejszy klubu oraz posłuchać wierszy i piosenek o tematyce związanej z końmi. Nie zabraknie także konkursu, lampki szampana i słodkiego poczęstunku.Całą imprezę poprowadzi Oliwia Szczepańska. Wystawę można oglądać do 16 marca 2019r.
Serdecznie zapraszają prezes CKF Zdzisław Smardzewski i opiekun Galerii „13” Janusz Dębski.
(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB