Poniedziałek, 20 maja 2019. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Siekiera, alkohol i uszkodzona noga

2019-02-25 09:48:40 (ost. akt: 2019-02-25 10:03:46)
Zatrzymany mężczyzna zostanie przesłuchany dziś w godzinach popołudniowych

Zatrzymany mężczyzna zostanie przesłuchany dziś w godzinach popołudniowych

Podziel się:

Jedna osoba zatrzymana, druga znajduje się w ciechanowskim szpitalu z poważnie uszkodzoną nogą - to bilans piątkowej [22 luty - przyp.red] biesiady alkoholowej w Strzegowie.

Według nieoficjalnych informacji dwaj mężczyźni spotkali się na jednej z prywatnych posesji w Strzegowie. Tam mieli spożywać alkohol. W czasie trwania "biesiady" jeden z mężczyzn złapał za siekierę i zaatakował swojego kompana. Ofiara w wyniku zadawanych ciosów praktycznie od razu straciła przytomność. Napastnik zaciągnął nieprzytomnego "kolegę" w okolice stacji benzynowej w Strzegowie i tam go zostawił.
Karetkę pogotowia wezwali pracownicy stacji, kiedy zobaczyli, że przy stanowisku z butlami gazowymi leży jakaś osoba. Mężczyzna trafił do szpitala w Ciechanowie, gdzie przeszedł operację.
Napastnik został zatrzymany przez mławską policję, która została powiadomiona o całym zdarzeniu przez ciechanowski szpital.
- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Dotyczy ono uszkodzenia ciała mieszkańca Strzegowa. Dziś w godzinach popołudniowych zostaną przeprowadzone czynności z osobą zatrzymaną - mówi Marcin Bagiński, szef Prokuratury Rejonowej w Mławie.

(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB