Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Szkolny Konkurs w Aerobiku Grupowym

2019-02-24 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-22 14:27:40)
Uczennice dostały pamiątkową statuetkę

Uczennice dostały pamiątkową statuetkę

Podziel się:

We wtorek, 19 lutego w SP nr 1 w Mławie odbył się Szkolny Konkurs w Aerobiku Grupowym. Wzięło w nim udział 6 drużyn.

Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej uczniów oraz propagowanie aerobiku jako formy aktywności sportowo – rekreacyjnej w czasie wolnym.
Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z klas: IVa, IVb, Va, Vb, VIb i VIIa. Dokonując oceny występów uczniów jury brało pod uwage dwa czynniki: wartość techniczną i wartość artystyczną.
Zgodnie z regulaminem konkursu prezentowane układy zawierały charakterystyczne dla aerobiku kroki, połączenia i sekwencje ruchowe, a także elementy taneczne. Zwycięski okazał się pokaz dziewcząt z klasy Vb. Drużyna w składzie: Górna Aleksandra, Jaworska Wiktoria, Jędrzejewska Zofia, Libudzka Gabriela i Tuszyńska Maja otrzymała w nagrodę statuetkę.
Wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy. Organizatorami konkursu byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz Samorząd Uczniowski, który ufundował nagrodę dla zwycięzców i upominki w postaci słodyczy dla uczestników. Na koniec zwycięska drużyna wykonując pokaz aerobiku na bis, zaprosiła do wspólnych ćwiczeń pozostałe drużyny konkursu oraz uczniów – kibiców.
(IP)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. h13 #2687425 | 176.103.*.* 24 lut 2019 18:13

    Redakcjo, nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach można wrzucać zdjęcia tak beznadziejnej jakości? Czy nie widzicie tego, że tam nic nie widać? Porażka! Żenada! Brak profesjonalizmu... Smutne

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz