Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Klucze do mieszkań wręczone mieszkańcom Mławy

2019-02-22 10:04:46 (ost. akt: 2019-02-22 10:51:45)

Podziel się:

Dzisiaj, 22 lutego o godz. 9.00 w mławskim MDK-u odbyła sie uroczystość wręczenia kluczy do mieszkań w budynku TBS przy ul. Abpa Antoniego Nowowiejskiego 10.

Burmistrz Sławomir Kowalewski rozpoczął spotkanie od przywitania przyszłych lokatorów. Zaznaczył, jak bardzo zależy mu na tym, aby mieszkańcy Mławy mogli żyć w godnych warunkach.

Następnie przedstawiono krótką prezentację, która stanowiła relację z przebiegu prac budowlanych - od podstawy, czyli fundamentów, aż po wykończone mieszkania.

Na koniec nastąpiło wyczekiwane przez przybyłych gości wręczenie kluczy. Podczas uroczystości wszyscy byli bardzo zadowoleni - władze miasta dlatego, że udało im się zrealizować tę inwestycję, a mieszkańcy, że już dziś będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań.W budynku przy ul. Abpa Antoniego Nowowiejskiego 10, znajdują sie 24 lokale. Mieszkańcom zostały przekazane 2 typy lokali:
- pokój z aneksem kuchennym, drugi pokój, łazienka i przedpokój (18 lokali)
- 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój (6 lokali)

Ich powierzchnia wynosi od 41 do 48 m2. Lokale wyposażone są w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (z kotłowni gazowej), ciepłej wody użytkowej, elektryczną i domofonową.

Ponadto znajdują się w nich łazienki wyposażone w biały montaż (tj. wannę lub prysznic z baterią, sedes, umywalkę z baterią) oraz kuchnie, w których nie brakuje zlewozmywaka z baterią i kuchenki elektrycznej.

Każde mieszkanie jest wykończone. W łazience i przedpokoju położone są płytki ceramiczne, natomiast w kuchni i pokojach panele podłogowe. Na ścianach znajdują się tynki gipsowe pomalowane na biało.

Koszt całej inwestycji wyniósł 3 319 187, 21 zł brutto. Inwestorem jest Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Mławie, które zrealizowało ją częściowo ze środków własnych, partycypacji wniesionej przez Miasto Mława - 750 000, 00 zł oraz preferencyjnego kredytu z Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie - program Wsparcie społecznego budownictwa czynszowego w wysokości 1 500 000, 00 zł.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ziomal #2686195 | 178.42.*.* 22 lut 2019 11:22

    Panie Prejs, jak tam ciasteczka smakowały,??-- do wydawcy--powinniście oszczędzić tej Pani z zdjęcia nr 17, i w ogóle go nie zamieszczać, bo ten widok z tą plamą pod pachą , jest dla niej kompromitacją.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz