Poniedziałek, 26 sierpnia 2019. Imieniny Ireneusza, Konstantego, Marii

Bal karnawałowy w mławskim przedszkolu nr 1

2019-01-28 13:50:00 (ost. akt: 2019-01-28 13:49:12)

Podziel się:

W przedszkolu w Mławie odbył się wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji, a one same miały okazję zaprezentować się w niezwykłych, bajkowych strojach.

Impreza odbyła się w czwartek, 17 stycznia w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Mławie. Dzieci z niecierpliwością czekały na to wydarzenie i już od rana pozowały do zdjęć w kolorowych, karnawałowych strojach. Gdy wszyscy uczestnicy zebrali się w sali balowej, pani Dyrektor Janina Lampkowska oficjalnie ich powitała, strzelając przy tym z konfetti. Nie zabrakło również Wodzireja, który zaprosił przedszkolaków do wspólnej zabawy i tańca. Dzieci odwiedził także słynny bajkowy Olaf z "Krainy Lodu". Między tańcami odbywały się pokazy baniek i ognia. Wziętą atrakcją okazał się także dmuchany zamek i zjeżdżalnia.
Wszyscy uczestnicy imprezy bawili się rewelacyjnie. Oprócz niesamowitych atrakcji, na dzieci czekał również słodki poczęstunek. Bal udał się dzięki pani Aleksandrze Stando i Paulinie Langowskiej, które czuwały nad przebiegiem imprezy. O atrakcje dla dzieci zadbała firma "Smerfuś".
Dzieci i wychowawcy zintegrowali się, spędzając czas w przyjemnej atmosferze. Bal karnawałowy przyniósł wszystkim przedszkolakom wiele frajdy, o czym świadczyły szerokie uśmiechy na ich twarzach.

NT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB