Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

SPALILI SKUTER. POWODEM: ZAZDROŚĆ CZY NUDA?

2018-12-05 09:30:00 (ost. akt: 2018-12-05 09:28:14)

Podziel się:

MŁAWA\\\ Podłość, zazdrość czy komuś się nudziło – denerwuje się właściciel skutera. Pojazd ktoś ukradł a następnie spalił doszczętnie. Z zadbanego pojazdu został metalowy szkielet.

Na nadesłanym przez właściciela zdjęciu widać, jak wygląda jego skuter. Po tym, jak go ukradziono i spalono.
- 3500 tysiąca poszło z dymem. Tyle czasu starań. Teraz skuter pójdzie na złom, bo komuś się nudziło albo przez zazdrość – napisał nam zawiedziony mławianin.
Sprawę zgłosił na policję. Mundurowi przyjechali i wykonali oględziny. - Dopiero po 2 godzinach mogłem zabrać to, co zostało – dodaje zdenerwowany postępowaniem sprawców poszkodowany.
Mławska policja potwierdza zgłoszenie. Okazało się, że wszystko się nagrało. Z nagrań monitoringu wynika, że skuter wyprowadziło dwóch mężczyzn.
- Dziś rano (4 grudnia) została zgłoszona kradzież skutera na ulicy Żwirki w Mławie. Zabezpieczono monitoring tej ulicy. Wiadomo już, że kradzieży dokonało dwóch mężczyzn. Pojazd zaparkowali kawałek dalej, także na ul. Żwirki i tam dokonali spalenia. Prowadzone jest postępowanie – informuje mł. asp. Aneta Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Iwo

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB