Poniedziałek, 26 sierpnia 2019. Imieniny Ireneusza, Konstantego, Marii

JARMARK BOŻONARODZENIOWY NA MŁAWSKIM RYNKU

2018-12-04 08:49:07 (ost. akt: 2018-12-04 08:54:28)

Podziel się:

W Mławie 15 i 16 grudnia (sobota-niedziela) odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy mogą czuć się zaproszeni. Udział jest bezpłatny. Wystarczy się zapisać.

Niebawem w Mławie poczujemy zapach piernika i świątecznej choinki, a mławski rynek rozbłyśnie świetlistymi girlandami. Organizatorzy zapraszają na jarmark przede wszystkim wytwórców okolicznościowych wypieków, rękodzielników, wykonujących artykuły dekoracyjne, w tym patchworkowe upominki czy ręcznie robione zabawki. Mieszkańcy Mławy zakosztują tradycyjnej polskiej kuchni i specjałów z różnych regionów świata oraz zakochają się w ręcznie malowanych bombkach, czy wyrobach z ceramiki i witrażowych ozdobach. Miejski Dom Kultury czeka również na zgłoszenia osób, które wykonują haftowane obrazy, malują, robią na szydełku oraz drutach i chcą pochwalić się swoimi wyrobami. Mile widziane są stoiska z żywnością: wędlinami, pieczywem, serami, piernikami, przyprawami, bakaliami i innymi specjałami.

Udział w jarmarku jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i przesłać dokumenty do 13 grudnia 2018 r. e-mailowo do MDK  - sekretariat@mdkmlawa.com lub w formie tradycyjnej na adres Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława. Zgłoszenia MDK przyjmuje również w siedzibie instytucji w godzinach otwarcia placówki

WAŻNE. Nie przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie. Zapewniane jest miejsce do ekspozycji, ale bez wyposażenia w postaci budek, namiotów, stołów. Wystawca sam organizuje sobie miejsce wystawowe i - jeśli jest taka potrzeba - zaopatrzy się w przedłużacze. Dostęp do prądu zapewni Miejski Dom Kultury i Urząd Miasta Mława. Formularz zgłoszeniowy i zgoda na przetwarzanie danych dostępne są na stronie ratusza i MDK-u.

Iwo, IP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB