Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Mikołajki Miejskie 2018

2018-11-29 09:16:05 (ost. akt: 2018-11-29 09:19:23)

Podziel się:

Spotkanie z Mikołajem to jedno z najbardziej ekscytujących przeżyć dla każdego dziecka. Siwobrody pan w czerwonym stroju, choć pojawia się tylko raz w roku, to dobrze zna wszystkie mławskie dzieci, a co ważne, nie zapomni ich odwiedzić w tym przedświątecznym okresie.

6 grudnia Mikołaj przyjedzie do Miejskiego Domu Kultury w Mławie z workiem pełnym prezentów i wysłucha niejednej gwiazdkowej prośby, ale zanim to zrobi, przywitamy go wspólnie na Starym Rynku.

Po zapaleniu lampek na miejskiej choince będziemy mogli się nim cieszyć do woli. Program artystyczny świętego Mikołaja zawsze jest pełen niespodzianek, w końcu to jeden z najlepszych animatorów, który zna niezliczoną ilość zabaw i gier dla dzieci.

Tegoroczne Mikołajki rozpoczną się o godz. 17.00 przed Urzędem Miasta Mława. Wydarzenie zainaugurujemy zapaleniem lampek na świątecznej choice, a później przemaszerujemy do Miejskiego Domu Kultury. Tam, w sali kina zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu Świątecznej Kartki od Burmistrza. Po zakończeniu części oficjalnej powitamy świętego Mikołaja i zaprosimy do zabawy z dziećmi, które na zakończenie otrzymają również słodkie upominki. Pamiątkowe zdjęcie z mikołajem to stały punkt programu, dlatego radzimy zabrać aparaty i dobrze naładować smartfony. Będzie to zapewne niezapomniane popołudnie, w szczególności dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB