Piątek, 29 marca 2024. Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

I Turniej Rekreacyjno - Sportowy

2018-11-28 07:00:00 (ost. akt: 2018-11-26 15:06:33)
Drugi turniej zostanie rozegrany w dniu 8 grudnia o godzinie 11:00 w Mławskiej Hali Sportowej.

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

W sobotę 10 listopada na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej zainaugurowane zostały zawody dla najmłodszych dzieci I Turniej Rekreacyjno- Sportowy dla klas II i III mławskich szkół podstawowych.

W tym roku szkolnym do rywalizacji dołączyła SP nr 3, startowała w młodszej kategorii i to z dobrym efektem, zajęła drugie miejsce. W tej kategorii rywalizowało 6 szkół, a zwyciężyła SP nr 7. Na trzecim miejscu uplasowała się Katolicka SP.
W klasach III triumfowała Szkoła Podstawowa nr 6- 26,5 pkt, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7- 24 pkt, a na trzecim stopniu podium stanęła Szkoła Podstawowa nr 1- 22 pkt.