Wtorek, 21 maja 2019. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

OSIEM MŁAWSKICH PAR UHONOROWANO MEDALAMI

2018-10-09 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-09 13:01:26)

Podziel się:

Osiem par małżeńskich z Mławy w sobotę 6 października świętowało 50-lecie pożycia. Uhonorowano ich medalami przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego jest mławską tradycją. W tym roku świętowano w sobotę 6 października. Długoletni małżonkowie, wraz z bliskimi, zostali zaproszeni do sali na piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Jak na taką okazję przystało były gratulacje, kwiaty, symboliczna lampka szampana oraz życzenia na dalsze wspaniałe lata wspólnego życia. Dla zgromadzonych jubilatów i gości zaśpiewał chór Cantare, który przygotował także poezję miłosną. Osiem par małżeńskich uhonorowano medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Oznaczenia wręczał burmistrz Sławomir Kowalewski.
Medale otrzymali: Edwarda i Adam Adamscy, Irena i Stefan Drozodowscy, Teresa i Henryk Gołębczyk, Maria i Stanisław Głowaccy, Danuta i Zygmunt Kubiakowie, Wiesława i Krzysztof Wasiłowscy, Marianna i Czesław Wiśniewscy, Anna i Władysław Urbańscy.

Iwo

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB