Czwartek, 27 czerwca 2019. Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Czyste powietrze - 8 października spotkanie w sprawie dofinansowania

2018-10-08 08:44:30 (ost. akt: 2018-10-08 08:48:23)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: UUMława

Podziel się:

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Mławy programem „Czyste Powietrze”, w ramach którego można otrzymać dofinansowanie do wymiany pieca lub termomodernizacji budynku jednorodzinnego, w poniedziałek 8 października br. odbędzie się w Mławie spotkanie. Od godziny 18:00 w sali kina Kosmos specjaliści z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będą przekazywali zainteresowanym szczegóły.

Wsparcie można otrzymać np. na wymianę pieca węglowego na inne, ekologiczne źródło ciepła oraz/lub prace termomodernizacyjne. Mogą one dotyczyć docieplenia ścian budynku, wymiany okien i drzwi zewnętrznych oraz docieplenia dachu. Beneficjenci programu - w zależności od dochodów - mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości od 30 do 90 procent kosztów kwalifikowalnych. Te w wersji minimalnej muszą osiągnąć pułap 7 000 zł, i maksymalnie sięgać do 53 000 zł.

Wnioski o dofinansowanie będą przyjmowane w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Ciechanowie.

Spotkanie w poniedziałek 8 października rozpocznie się o godzinie 18:00. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB