Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

I TY MOŻESZ ZAGRAĆ W WIDOWISKU NA MŁAWSKIM RYNKU

2018-08-08 10:00:00 (ost. akt: 2018-08-08 10:27:46)

Podziel się:

Jeszcze można się zgłosić do mławskiego domu kultury i zagrać w rekonstrukcji widowiska historycznego „MŁAWA 1939”. Spotkanie organizacyjne 9 sierpnia.

Wciąż trwa nabór do rekonstrukcji widowiska historycznego „Mława 1939”. W czwartek, 9 sierpnia 2018 r., o godz. 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Mławie zaplanowano spotkanie organizacyjne. Organizatorzy spektaklu zapraszają wszystkich chętnych do udziału w inscenizacji. Reżyserem widowiska jest Mariusz Tarnożek. Natomiast warsztaty teatralne (dla zapisanych osób) odbędą się w dniach 18 - 23 sierpnia br. Sama rekonstrukcja widowiska historycznego odbędzie się w piątek 24 sierpnia, tradycyjnie już na południowej pierzei Starego Rynku.
MDK zaprasza do zapisów - niezależnie od wieku. Trzeba przyjść osobiście i w foyer wypełnić oświadczenie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Miejski Dom Kultury. Nie ma możliwości zapisu telefonicznie. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców/opiekunów. Małe dzieci na czas warsztatów i spektaklu muszą być pod nadzorem rodzica/opiekuna. Osoby spoza Mławy mogą zapisać się także podczas pierwszego dnia warsztatów.
- W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż Miejski Dom Kultury w Mławie dysponuje pewną ilością odzieży, obuwia i rekwizytów nawiązujących do tego okresu historycznego - ale jak zawsze z wielką chęcią przyjmują zgłoszenia osób z własnym strojem – informują w MDK-u. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Hanna Matecka-Wieczorek, instr. ds. teatru tel. 23/654 35 85.
oprac. iwo

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB