środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

PRZED NAMI DNI MŁAWY - ZOBACZ CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

2018-07-13 16:00:00 (ost. akt: 2018-07-13 16:00:06)

Podziel się:

Gwiazdami tegorocznych Dni Mławy będą m.in. Ewa Farna z zespołem oraz grupa Brathanki. Nie zabraknie też mocnych akcentów lokalnych.

Od kilku lat Dni Mławy, na zlecenie samorządu miejskiego, organizuje zewnętrzna firma, a impreza nosi nazwę Summer City Festival. W tym roku – po raz pierwszy – święto naszego miasta będzie trwało dłużej niż zwykle. Impreza rozpocznie się w piątek 13 lipca o godz. 18.00. Ten wieczór będzie przebiegał pod hasłem „Mławskie premiery”. I jak sama nazwa wskazuje, będzie poświęcony lokalnym artystom. Wystąpią m.in. grupy Miasto wewnętrzne, WML, Heaven, „W innym stanie” oraz DARO MARCINKIEWICZ BAND Tribute to Jimi Hendrix.

W sobotę 14 lipca z kolei koncerty dadzą: Mitra, Łobuzy i Dikanda. A gwiazdą tego wieczoru będzie formacja Brathanki.
W niedzielę natomiast wystąpi Paulina Romaniuk – finalistka „The voice of Poland”. Po niej na scenie zaśpiewa Dawid Kwiatkowski z zespołem. Ostatnim występem artystycznym będzie gwiazda tegorocznego Summer City Festival - Ewa Farna.
Podobnie jak dwa lata temu, kiedy odbywały się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, również teraz organizatorzy nie zapomnieli o fanach futbolu. W przygotowanej strefie będzie można obejrzeć finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.
Z całą pewnością na tegorocznych Dniach Mławy nie zabraknie także innych atrakcji. Będzie strefa dla dzieci oraz gastronomiczna. Zazwyczaj obie były oblegane przez mławian i gości. Wiele osób korzystało m.in. z dość rozbudowanego wesołego miasteczka. Oczywiście, jak co roku w naszym mieście odbędzie się Jarmark Wojciechowy i Targi Przemysłowe.
Znane są już koszty tegorocznych Dni Mławy. Jak poinformowano na zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury w Mławie konferencji prasowej, całkowity budżet imprezy zamyka się w kwocie 362 tys. zł, a miasto zapłaci z tego tytułu około 190 tys. zł netto.

Bartos

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB