środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Zostało puste miejsce... po ławce wartej ponad 500 złotych

2018-07-13 13:35:24 (ost. akt: 2018-07-13 13:37:39)

Autor zdjęcia: Archiwum UMM

Podziel się:

Złodzieje nie próżnują i w sezonie urlopowym. Potrafią ukraść nawet... ławkę. Ostatnio "wyparowało" nowe siedzisko znajdujące się przy ścieżce rowerowej na Alei Marszałkowskiej w Mławie.

Jak informuje mławski ratusz - o nietypowym zdarzeniu poinformował służby Agrosan - spółka zajmująca się m.in. pielęgnacją miejskiej zieleni.

Wyparowała warta 541,20 zł ławka dotąd znajdująca się przy Alei Marszałkowskiej - między rondem z ul. Kopernika a drogą krajową E7. Sprawę zgłoszono na Komendę Powiatową Policji w Mławie, gdzie prowadzą postępowanie. Mundurowi szukają ławkowych złodziei a amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu, których latem nie brakuje na Alei Marszałkowskiej – zostali pozbawieni jednego z miejsc odpoczynku. Ratusz ma w planach ustawienie kolejnej ławki w tym miejscu. Jednak to może potrwać.

W urzędzie kradzież ławki odnotowują jako kolejny z aktów wandalizmu i działania na szkodę mieszkańców. Zakup nowych sprzętów i naprawa dewastacji jest pokrywana z naszych wspólnych miejskich środków.

Ławkowi złodzieje i wandale będą działać bezkarnie do czasu aż na to pozwolimy, nie reagując na nieprawidłowości.
Ratusz apeluje do wszystkich mieszkańców, którzy są świadkami aktów wandalizmu, kradzieży lub innych czynów o kontakt ze strażą miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 50 wew. 900) bądź policją (tel. 997 lub 112).

Iwo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dzidek #2536322 | 83.28.*.* 14 lip 2018 11:08

    W nawiązaniu do ,tego informacji, ławka może się odnajdzie, ale czy odnajdzie się ktoś z byłych działaczy pierwszej SOLIDARNOŚCI który zadba o tablice która znajduje si e na budynku przy ul. żwirki obok sklepu Lewiatan, i odnowi jej wygląd, bo już ciężko nawet przeczytać co na niej napisane. A może zajmie się tym problemem kombatant SOLIDARNOŚCI mławskiej P. ŁUKASIK. Czy spadkobiercy tej pierwszej Solidarności, nie poczuwają się do odpowiedzialności, aby tej tablicy przywrócić dawny blask.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz