środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Trzej mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków

2018-06-29 14:54:00 (ost. akt: 2018-07-02 10:32:28)

Autor zdjęcia: KPP w Mławie

Podziel się:

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego, wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z KWP zs. w Radomiu, realizując ustalenia operacyjne, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków.

Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 60 tysięcy złotych.
Do zdarzenia doszło w środę, 27 czerwca. Policjanci realizując własne ustalenia operacyjne, zatrzymali trzech mężczyzn. Podczas prowadzonych przeszukań miejsc zamieszkania zatrzymanych, odnaleźli narkotyki. Badanie policyjnym testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1190 gramów narkotyków o wartości rynkowej ponad 60 tysięcy złotych.
Zatrzymani to 29- letni oraz dwaj 23- letni mieszkańcy pow. mławskiego. Wszyscy trzej trafili do mławskiego aresztu. Wobec mężczyzn został złożony wniosek o areszt do Prokuratury Rejonowej w Mławie, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych.
Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

mł. asp. Aneta Prusik

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB