Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

AWANS MŁAWIANKI O JEDNO MIEJSCE

2018-06-15 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-15 13:07:34)

Podziel się:

PIŁKA NOŻNA\\\ Udany debiut duetu trenerskiego Mławianki, w spotkaniu na własnym boisku zespół pokonał Mazura Gostynin, dwie bramki zdobył Maciej Rogalski. Z zespołów grających w LO Korona zremisowała w Troszynie, pozostałe straciły punkty.

Mławianka- Mazur Gostynin 4:0

Po rozstaniu się ze Zbigniewem Kaczmarkiem do końca rozgrywek drużynę Mławianki poprowadzą Maciej Rogalski i Andrzej Karpiński. W swym debiucie zanotowali zwycięstwo, dość wysoko pokonali zespół z Gostynina.
Od pierwszych minut w bramce zagrał Mateusz Berestowski, który zachował czyste konto. W obronie od pierwszych minut zagrał Hubert Jaworski. W trakcie spotkania na boisku zagrało jeszcze trzech juniorów, Piotr Białoskurski, Jakub Mikłowski i Maciej Hinburg. Od pierwszych zdecydowana przewaga naszego zespołu, stwarzamy wiele sytuacji pod bramką Mazura, jednak brak dokładnej skuteczności. W 5’ Melchinkiewicz strzela obok bramki, w 14’ ten sam zawodnik po zagraniu Lituna nie trafia w piłę. W 16’ po dośrodkowaniu Tomczaka strzał Rogalskiego obok bramki. W 24’ nie mogą pokonać bramkarza Litun i Stryjewski. W 30’ po dośrodkowaniu Tomczaka minimalnie obok bramki strzela Melchinkiewicz. W 44’ piłka po strzale z dystansu Tomczaka przechodzi nad poprzeczką.
Druga połowa jeszcze lepsza w naszym wykonaniu, w 51’ Melchinkiewicz strzela na 1:0 po dośrodkowaniu Tomczaka. W 55’ z trudem broni bramkarz strzał pod poprzeczkę Rogalskiego. W 58’ faulowany w polu karnym był Stryjewski, Rogalski podwyższa wynik meczu z rzutu karnego. W 60’ Stryjewski bezpośrednio strzela trzecią bramkę z rzutu wolnego. W 79’ długi wyrzut z autu Jaworskiego i Rogalski ustalił wynik meczu.
Mławianka: Berestowski- Jaworski (83’ Mikłowski), Wodzyński, Samluk, Litun- Pocieżnicki (76’ Gosik), Wroblewski (71’ Białoskurski), Rogalski, Stryjewski, Tomczak- Melchinkiewicz (63’ Hinburg).

Pozostałe wyniki 29 kolejki:
Łomianki- Huragan 0:1, Ożarowianka- Drukarz 3:3, Wisła II- Przasnysz 3:0, Bug- Korona 0:7, Ciechanów- Pogoń II 2:0, Dolcan- Mazovia 1:3.

KS CK Troszyn- Korona Szydłowo 1:1

Pierwsza połowa bez większych emocji, zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie ożywiła się gra na boisku. Po dłuższej przerwie na boisku pojawił się Jarosław Bartnikowski, który zdobył prowadzenie dla Korony. Kontuzja w 60’ wyeliminowała M. Kowalskiego, zastąpił go Mateusz Machnacki (debiut w drużynie seniorów). W doliczonym czasie gospodarze doprowadzili do podziału punktów, zdobyli bramkę z rzutu karnego.
Ostatni mecz w lidze zagrają na własnym boisku w sobotę 16 czerwca o godz. 11.00 z Iskrą Krasne.
Korona: Węgierski- Kłos, Lemanek, Walasiński, Kacprzak- M. Kowalski (60’ Machnacki), Karpiński, Górniak, Grędziński, Kac. Małecki- Bartnikowski.

Iskra Krasne- GKS Strzegowo 5:2

Zespół GKS w przedostatnim meczu przegrał z Iskrą Krasne. W 70’ celnym trafieniem popisał się Gutowski po trójkowej akcji z Gawryszewskim i Gralewiczem. W 80’ Gawryszewski prostopadłym podaniem uruchomił wychodzącego na czystą pozycję Wareckiego, który pokonał bramkarza Iskry.
GKS: Bartosiewicz- Jakubowski, Ronkiewicz, Wojciechowski, Kamiński- Chojnacki (75’ Gutowski), Gatyński, Warecki, Gralewicz- Gawryszewski, Maczewski (70’ Wierzbicki).

Orzyc Chorzele- Wieczfnianka 3:2

W Chorzelach powtórka wyniku meczu z jesieni. Do przerwy był bezbramkowy remis. W 54’ Wieczfnianka obejmuje prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Oczywiście strzelcem był Marcin Dziubiński. Nasza radość trwa tylko dwie minuty - wyrównał Grzegorz Kawiecki. Dwukrotnie bramkarza pokonał Maciej Wierzbicki (72’ i 76’ gry). W 83’ Maciej Komorowski strzela gola kontaktowego, który był ostatnim trafieniem w tym meczu.
Wieczfnianka: K. Kołakowski - Sarnowski, Półkoszek, Komorowski, Michał Majewski - Żbikowski - Dąbkowski, Dziubiński, Szmyt, S. Krajewski – Rutkowski.

Makowianka- Jednorożec 3:0, Tęcza O.- Ostrovia 1:1, Wkra S.- Wkra Ż. 3:4, Żbik- Nadnarwianka 4:2.

Awans Konopianki

Konopianka w przedostatnim występie na własnym boisku pokonała KS Wąsewo. Hat- trickiem w tym spotkaniu popisał się Adrian Kocięcki, jedną dołożył Kamil Nosarzewski. Po tym zwycięstwie podopieczni Leszka Geska awansowali o dwa miejsca, aktualnie zajmują 9 miejsce.
Drużyna ze Szreńska została wycofana z rozgrywek. W następnym sezonie grać będzie w najniższej klasie rozgrywkowej.
Konopianka- KS Wąsewo 4:0

Zabrakło dwóch punktów

Wkrze Radzanów tylko dwóch punktów zabrakło do awansu do klasy A. Po zwycięskim meczu z Pełtą Karniewo na własnym boisku, podopieczni Adama Wąsowskiego byli na czele tabeli. Wydawało się, że utrzymanie jest pewne, bilans pomiędzy tymi zespołami miała lepszy. Nie potrafili utrzymać tej przewagi. Roztrwonione punkty w meczach z rezerwami Żbika i Gumina, pozbawiły ich awansu. W przyszłym sezonie będą grać razem ze Szreńskiem (spadkowicz) i Tamką Dzierzgowo. Na osłodę pozostał im tytuł króla strzelców, Daniel Ziółkowski w całym sezonie zgromadził ich 24. Czwarty w tej klasyfikacji jest Zbigniew Kalinowski, 14 bramek.
Tamka Dzierzgowo grała bardzo nierówno, miała lepsze mecze ale też i słabsze. Ostatecznie uplasowała się 9 miejscu. Najskuteczniejszy zawodnik Tamki, grający trener Jacek Szypulski został wiceliderem w klasyfikacji strzelców. Zgromadził na swoim koncie 17 bramek.