środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Przyjdź na debatę z policją w Mławie

2018-06-13 15:01:50 (ost. akt: 2018-06-13 15:03:40)

Podziel się:

Policja zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu mławskiego na debatę ewaluacyjną. Spotkanie podsumowujące realizację wniosków zgłoszonych podczas debaty powiatowej odbędzie się 19 czerwca 2018 roku o godzinie 14:00 w auli im. kom. Apoloniusza Strzeleckiego PWSZ w Mławie.

Podczas spotkania omawiane będą m. in. takie zagadnienia jak: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacja Moja Komenda, działania priorytetowe dzielnicowych. Przede wszystkim podsumowana zostanie realizacja wniosków zgłoszonych podczas debaty powiatowej.
Wzajemna rozmowa na tematy dotyczące konkretnych zagrożeń obserwowanych w określonych miejscach, może w konsekwencji doprowadzić do znalezienia możliwych do zastosowania działań, które przyczynią się do ograniczenia czy też do wyeliminowania niepokojących zjawisk, negatywnie wpływających na poczucie bezpieczeństwa.

Każdy mieszkaniec Mławy i powiatu mławskiego, który zechce uczestniczyć w debacie, będzie mógł podzielić się z mławską policją swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w miejscu swojego zamieszkania.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB