Czwartek, 28 marca 2024. Imieniny Anieli, Kasrota, Soni

Cała Mława pobiegła

2018-06-11 11:59:46 (ost. akt: 2018-06-12 12:11:25)

W niedzielę 3 czerwca rozegrana została V Edycja „Cała Mława Biega”. Na starcie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki.

Pogoda dopisała, na starcie przed Starostwem Powiatowym stanęło 395 zawodników w różnym wieku, od niemowlaka do weterana. Trasa biegła ulicami Reymonta, Lelewela, Kopernika, meta usytuowana była na stadionie MOSirR (organizator biegu). Najliczniejszym szkołom zostały wręczone puchary: SP nr 6, SP nr 1 i SP nr 7. Pamiątkowe statuetki otrzymali: najmłodszy uczestnik Mateusz Kamiński, najstarszy zawodnik Edward Staniszewski oraz najliczniejsza rodzina Państwa Gorlewskich, licząca 7 osób. Po biegu organizator przygotował kiełbaski z grilla oraz napoje.
Organizatorzy pragną podziękować Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, OSP z Mławy i Piekiełka za zabezpieczenie trasy biegu oraz służbie medycznej z Mławskiego Szpitala.