Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Brąz w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej

2018-06-06 11:53:07 (ost. akt: 2018-06-06 11:55:47)

Autor zdjęcia: SP 7 w Mławie

Podziel się:

W dniach 31.05-2-06 2018r drużyna chłopców z SP 7 brała udział w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej. W meczach grupowych odnieśli: jedno zwycięstwo, porażkę i remis. To pozwoliło im zagrać w półfinale , gdzie zmierzyli sie z rówieśnikami z Warszawy, którzy reprezentowali klub sportowy Varsowia. Po dobrym meczu i pechowej końcówce ulegli rywalowi 2-1 i musieli się zadowolić meczem o 3 miejsce.

Przeciwnikami chłopców z „siódemki” była Szkoła Podstawowa nr 2 z Radomia. W regulaminowym czasie gry padł remis 0-0. Regulamin rozgrywek nie przewidywał dogrywki lecz rzuty karne. Aleksander Olczak, Wiktor Brks oraz Gabriel Rogalski z zimna krwią wykorzystali swoje karne. Na wysokości zadania stanął także bramkarz Alan Nowakowski, który obronił jednego karnego, dając tym samym swojej drużynie zwycięstwo i brązowy medal.

Skład SP7: Alan Nowakowski Aleksander Olczak Wiktor Bryks Bartek Welenc Gabriel Rogalski Wiktor Zawistowski Damian Kwapinski Dominik Olszewski. Duży wkład w awans drużyny na zawody mazowieckie miał Adam Szulc- niestety choroba wyeliminowała go z rywalizacji.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB