Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Koncert z okazji Dnia Matki i wystawa obrazów w „Galerii Foyer”

2018-05-28 10:17:05 (ost. akt: 2018-05-28 10:52:04)

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Dla uczczenia święta wszystkich mam 26 maja w domu kultury odbył się wielki koncert. Na scenie kina zobaczyliśmy dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne. W „Galerii Foyer” podziwialiśmy prace uczestników zajęć plastycznych.

W Dniu Matki w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie zabrakło miejsc siedzących. Przed mławską publicznością z sukcesem wystąpili uczestnicy zajęć artystycznych MDK-u. Dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne zaprezentowały przygotowywany przez wiele miesięcy program artystyczny - dla uczczenia święta wszystkich matek.

Z gorącym przyjęciem spotkały się występy: czterech grup prowadzonych przez Annę Chocholską oraz trzech zespołów baletowych i dwóch grup jazzowych, których instruktorem jest Ewa Koźlakiewicz. Z sukcesem wystąpiły też dwie grupy tańca nowoczesnego oraz dziecięcej grupy Ludowego Zespołu Artystycznego „Mławiacy” kształconych przez Piotra Jankowskiego.

Natomiast w holu Miejskiego Domu Kultury można było podziwiać dzieła uczestników zajęć malarskich prowadzonych przez Joannę Rodowicz.
Zaprezentowano prace dorosłych i dzieci. Wystawę w „Galerii Foyer” jeszcze można podziwiać przez około miesiąc.

Iwona Łazowa
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB