Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych są Mazowieckie Media Sp. z o. o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Czwartek, 24 kwietnia 2025. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Nowa Wieś. Świetlica pomaga się integrować

2018-05-04 08:43:56 (ost. akt: 2018-05-04 08:47:47)

Podziel się:

Mieszkańcy Nowej Wsi (gmina Szydłowo) integrują się wokół wyremontowanej kilka miesięcy temu świetlicy. Odbywają się tu m.in. zajęcia fitness oraz wiele imprez okolicznościowych. Spotkania dają uczestnikom mnóstwo radości.

Nowa świetlica w Nowej Wsi została uroczyście otwarta w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu życie kulturalne w tej miejscowości rozkwita. Mieszkańcy spędzają tu wolny czas, integrują się, wymieniają doświadczenia. Organizowane są różne imprezy.

- Odbyły się tu już między innymi: wigilia wiejska, sylwester, choinka oraz dzień babci i dziadka – informuje sołtys Nowej Wsi Katarzyna Kawecka.

W nowym obiekcie odbyło się również szkolenie udzielania pierwszej pomocy. We wsi działa także Koło Gospodyń Wiejskich „Tęcza”, które liczy ponad 20 osób. A dwa razy w tygodniu w świetlicy spotyka się grupa kobiet na fitness. - Najważniejsze jest to, że jest integracja, wszyscy możemy się lepiej poznać – mówi sołtys Nowej Wsi.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Piotr #2506385 | 94.254.*.* 23 maj 2018 11:21

    Fajnie że Panie mają pasję

    ! - + odpowiedz na ten komentarz