Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

BAL SPORTOWCA 2018 ZA NAMI. NAJPOPULARNIEJSI NAGRODZENI

2018-01-27 14:36:49 (ost. akt: 2018-01-27 16:09:35)

Autor zdjęcia: Robert Bartosewicz

Podziel się:

Co to był za bal! 26 stycznia w Żurominie nagrodziliśmy Najpopularniejszych Sportowców trzech Powiatów Północnego Mazowsza. W powiecie mławskim zwyciężyła Julia Kujawa!

Zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród Najpopularniejszym Sportowcom 2017.

W powiecie mławskim pierwsze miejsce zajęła Julia Kujawa (Zawkrze Mława). Drugą lokatę zajął lekkoatleta Kamil Grendziński, trzeci był Wiktor Bryks - młody piłkarz z Mławianki, natomiast czwarty -siatkarz Piotr Kuźniarski. Miejsce piąte zajęła Julia Grzybowska z mławskiego ,,Zawkrza", a szóste Gabriela Goschorska (LA) MAL Mława. Złota Siódemkę zamknęła Kornelia Balcerzak (Zawkrze Mława). GRATULUJEMY!

Po części oficjalnej na gości czekały atrakcje. Gwoździem programu był iluzjonista - Pan Ząbek, który zadbał o dobre nastroje.

Uczestnicy balu wzięli też udział w licytacji na rzecz Oliwiera Czymerskiego (fundacja ,,Przyszłość dla dzieci").

Więcej informacji w kolejnym wydaniu ,,Nowego Kuriera Mławskiego" 31 stycznia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie, oraz sponsorom i partnerom, którzy włączyli się w oraganizację plebiscytu i Balu Sportowca Północnego Mazowsza.

Szczególnie dziękujemy: Panu Włodzimierzowi Wojnarowskiemu - Staroście Powiatu Mławskiego, wójtowi gminy Stupsk panu Jackowi Świderskiemu, firmie NOVAGO, firmie CEDROB, firmie Baxtom, Gumpol oraz Grupie Medicus


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB