Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Choinka szkolna w Zawadach

2018-01-17 09:27:39 (ost. akt: 2018-01-17 09:32:39)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

W Szkole Podstawowej w Zawadach 11 stycznia 2018 r. odbyła się choinka szkolna. To jedno z najprzyjemniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez społeczność szkolną. Imprezę przygotowali nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.

Punktualnie o godzinie 16.00 na odświętnie przystrojonej wiejskiej sali rozpoczęła się wspaniała zabawa przy muzyce zespołu „EMI DANCE”. Na początku wszystkich gości powitała dyrektor szkoły – pani Barbara Stańczak, która zaprosiła do wspólnej zabawy. Choinkę uatrakcyjniła niemalże godzinna część artystyczna przygotowana przez panie: Joannę Kaczerską oraz Iwonę Dobrzeniecką. Były to bożonarodzeniowe jasełka oraz koncert świątecznych piosenek w języku angielskim. Za piękne występy wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa.

Ku wielkiej uciesze uczniów, a zwłaszcza najmłodszych, do Zawad przybył święty Mikołaj z ogromnymi workami pełnymi prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały wielkie paczki słodyczy ufundowane przez Radę Rodziców. Nauczyciele wraz z rodzicami zadbali o bezpieczeństwo uczniów w czasie imprezy, pełniąc wyznaczone dyżury.

Choinka szkolna upłynęła w przyjemnej, życzliwej atmosferze. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor; każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Na pewno to wydarzenie przejdzie do historii szkoły jako bardzo udane.

Źródło: SP w Zawadach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB