Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

.Halowa piłka nożna, Mistrzostwa w rejonie

2018-01-16 14:07:03 (ost. akt: 2018-01-16 14:07:29)

Podziel się:

Dla szkół podstawowych zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych i kończyły się na rejonie. W starszej kategorii zwyciężyli chłopcy z mławskiej „Dwójki”, dziewczęta z Wiśniewa wywalczyły wicemistrzostwo.

W kategorii chłopców rocznik 2004- 02 powiat mławski reprezentowany był przez drużynę z mławskiej „dwójki”. Zawody odbyły się w Nowym Mieście gdzie do rywalizacji stanęło 6 najlepszych zespołów. Podopieczni Przemysława Piaseckiego z SP nr 2 w Mławie, w eliminacjach grupowych przegrali 0:2 z Winnicą i pokonali 3:0 zespół gospodarzy. Z drugiego miejsca w fazie półfinałowej pokonali 3:1 SP nr 7 Ciechanów. W spotkaniu finałowym po bramce Dawida Mikszy zremisowali w regulaminowym czasie z Czerwińskiem. W rzutach karnych nasi piłkarze nie pudłowali, celnymi trafieniami popisali się Dawid Miksza, Jakub Tworek i Kacper Wydra.

Końcowa klasyfikacja:
1. SP nr 2 Mława, 2. SP Czerwińsk, 3. SP nr 7 Ciechanów, 4. SP Winnica.

Wiśniewo wicemistrzem
Dziewczęta z Wiśniewa zajęły 2 miejsce na zawodach rejonowych w Baboszewie. O prymat w rejonie rywalizowało 6 zespołów. Podopieczne Mariusza Chmielewskiego w eliminacjach grupowych dwukrotnie zremisowały po 1:1 z Baboszewem i Bieżuniem, awansując z 2 miejsca do półfinału. W fazie półfinałowej futbolistki z Wiśniewa pokonały 2:1 Gąsocin. W finałowym pojedynku gospodynie wykorzystały atut własnej hali i pokonały 3:1 dziewczęta z Wiśniewa.

Końcowa klasyfikacja:
1. SP Baboszewo, 2. SP Wiśniewo, 3. SP Gąsocin, 4. SP 4 Pułtusk.

Jedynka trzecia i czwarta
W kategorii najmłodszej chłopców 3 miejsce w zawodach rejonowych w Nowym Mieście wywalczyła mławska „jedynka”, gdzie rywalizowało 6 zespołów. W grupie podopieczni Dariusza Kieglerskiego przegrali 0:5 z Nowym Miastem i wygrali 2:1 z Bieżuniem. W półfinale przegrali 0:3 z Niestępowem. W spotkaniu o 3 miejsce pokonali w rzutach karnych Glinojeck (w regulaminowym czasie był wynik 1:1).

Końcowa klasyfikacja:
1. SP Niestępowo, 2. SP Nowe M. 3. SP nr 1 Mława, 4. SP Glinojeck.
Cztery zespoły dziewcząt rywalizowały w Sochocinie. Dziewczęta z SP nr 1 w Mławie zajęły 4 miejsce. Podopieczne Łukasza Dobrowolskiego przegrały 0:1 z Sochocinem, 1:2 z Opinogórą i 0:3 z Baboszewem. Wygrały dziewczęta z Opinogóry.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB