Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

DZIELNICOWI CZEKAJĄ NA GŁOSY

2018-01-11 08:42:52 (ost. akt: 2018-01-11 08:44:29)

Podziel się:

Wystartowała kolejna, IX edycja konkursu na najbardziej popularnego dzielnicowego. O tytuł w powiecie mławskim rywalizuje 17 funkcjonariuszy. Głosy można oddawać na Facebooku i za pomocą maili. Plebiscyt trwa do końca stycznia.

W konkursie biorą udział funkcjonariusze z całego garnizonu mazowieckiego, także z powiatu mławskiego. Wyróżnienie może zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy – jeden działający na terenie Mławy, a drugi na obszarze gmin wiejskich. Po raz drugi w historii, konkurs na terenie powiatu mławskiego odbywa się w formie plebiscytu na Facebooku. Właśnie taka forma konkursu zyskała w ubiegłej edycji duże zainteresowanie. Zainteresowani mogą także głosować na swojego dzielnicowego, wysyłając wiadomość pocztą e-mail na adres kppmlawa@ra.policja.gov.pl.
Plebiscyt potrwa do końca stycznia br.
Jeśli znasz, lubisz i doceniasz swojego dzielnicowego, zaznacz pod jego zdjęciem na Facebooku polubienie. Można także wpisać swój komentarz ( dotyczący wyłącznie pracy dzielnicowego). Dzielnicowy, który uzbiera najwięcej głosów zdobędzie tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017”.
Jak już wspomnieliśmy, tytuł zostanie przyznany jednemu dzielnicowemu z terenu miasta i jednemu z terenu gmin. Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej KPP w Mławie http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wml. Trzeba kliknąć w zakładkę „Prewencja”.
Oprac. Bartos

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB