środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

22-letni mławianin aresztowany – 4 osoby ranne w wypadku

2018-01-02 14:42:37 (ost. akt: 2018-01-02 14:42:47)

Autor zdjęcia: KPP w Ciechanowie

Podziel się:

Najbliższy miesiąc w areszcie spędzi 22-letni mławianin, podejrzany o spowodowanie wypadku w Ciechanowie, w którym ranne zostały 4 osoby.

Sąd zdecydował o areszcie dla 22-letniego mławianina - kierowcy audi podejrzanego o spowodowanie wypadku w Ciechanowie. Za przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mieszkańca Mławy, który w czwartek 28 grudnia 2017 r. około godz. 21:00 w Ciechanowie na ul. Tatarskiej. - Kierując samochodem audi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie, następnie zjechał na jezdnię przeznaczoną dla ruchu w kierunku przeciwnym i uderzył w samochód osobowy opel, którym podróżowało 5 osób. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały 4 osoby z opla, w tym 25-letnia pasażerka tego pojazdu doznała poważnych obrażeń ciała – informuje o ustaleniach policji kom. Jolanta Bym
z KPP w Ciechanowie.

Śledczy ustalali na miejscu zdarzenia okoliczności wypadku i świadków. Wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Od kierowców pobrano krew do badań.
- W świetle zebranych dowodów 22-letni mężczyzna usłyszał zarzut, a prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Ciechanowie z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka izolacyjnego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił – dodaje rzeczniczka policji.

Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB