środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

W tym roku zagrali dla Marcina

2017-12-21 13:05:23 (ost. akt: 2017-12-21 13:15:24)

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Podziel się:

W Mławskiej Hali Sportowej rozegrany został II Turniej Mikołajkowy w szczytnym celu. W tym roku na pomoc dla mławskiego dziennikarza Marcina Breńskiego.

Organizatorem turnieju była MHS i MKS Mławianka, na parkiecie walczyło w sobotni wieczór osiem zespołów z woj. warmińsko- mazurskiego i Północnego Mazowsza. W eliminacjach grupowych dwa najlepsze zespoły wywalczyły awans do fazy półfinałowej.

I grupa:
1. OLDBOY Mława, 2. Kryształ Glinojeck, 3. Mławianka, 4. Wieczfnianka.
II grupa:
1. Orzeł Janowiec K. 2. Korona Szydłowo, 3. JOKER, 4. Polonia Iłowo.
W pierwszym półfinale Korona pokonała 4:0 mławskich Oldbojów (K. Małecki, F. Grędziński, P. Karpiński, A. Gawęda), w drugim Kryształ Glinojeck 3:0 wygrał z Orłem Janowiec K. (M. Kopecki, K. Orzechowski i P. Mróz).
Mecz o 7 miejsce: Wieczfnianka- Polonia Iłowo (P. Kaczerski)
Mecz o 5 miejsce: Mławianka- Joker 4:2 (J. Wróblewski- 3, M. Tomczak- Ł.Pietrzak, Sł. Gołębiewski)

Mecz o 3 miejsce: Orzeł Janowiec K.- Oldboy Mława 4:0
Finał: Kryształ Glinojeck- Korona Szydłowo 3:1 (M. Kopecki- 3- Ł. Palewski)
Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Jakub Wróblewski (Mławianka)- 7 bramek, najlepszym bramkarzem Robert Pokrzywnicki (Orzeł Janowiec K.), najlepszym zawodnikiem Kamil Orzechowski (Kryształ Glinojeck). Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Wręczenia dokonali Dariusz Sowiński, Dyrektor MHS i Krzysztof Osiecki, Prezes MKS Mławianki. Zawody prowadzili sędziowie WS CO OZPN, sekretariat zawodów Marcin Grabowski i Grzegorz Przybyłowski.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. XAWERY #2404915 | 83.28.*.* 27 gru 2017 10:31

    Maciek "WIŚNIA" czym Ty się chwalisz koszulko bramkarza który jest jednym z najgorszych w lidze, a babole jakie puszcza tylko o tym świadczą. W swym czasie dużo lepiej na bramce MŁAWY prezentowałeś się sam, W CZASACH SWEJ BRAMKARSKIEJ KARIERY. A obierzyświat 'ROGAL" u schyłku piłkarskiej kariery zatrzymał się w MŁAWIE, dobre i to że jeszcze młodym mławianom może przekazać swe piłkarskie doświadczenie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz