środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

STUPSK: Spotkanie Wigilijne dla Seniorów w Zdrojach

2017-12-18 10:29:06 (ost. akt: 2017-12-18 13:21:30)

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Tegoroczne „Spotkanie Wigilijne dla Seniorów” w gminie Stupsk, zorganizowane w Zdrojach (17 grudnia), cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Największa świetlica w gminie ledwo pomieściła uczestników.

Także i w tym roku, w okresie przedświątecznym, mieszkańców gminy Stupsk połączył szczytny cel. Postanowili kontynuować inicjatywę skierowaną do osób starszych i zorganizowali „Spotkanie Wigilijne dla Seniorów”.

Impreza odbyła się 17 grudnia w największej świetlicy w gminie - w Zdrojach. Podczas spotkania w miłym gronie seniorzy usłyszeli życzenia od władz gminy i powiatu oraz księdza proboszcza z Wyszyn Kościelnych. Seniorzy oraz goście podzielili się opłatkiem. Następnie przyszedł czas na wigilijną wieczerzę. Podczas spotkania nie zabrakło jasełek oraz występów przygotowanych przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stupsku. Młodzież zebrała gromkie brawa. Gorąco oklaskiwano także Dąbkowiaków z Dąbku – zespół, który jest dumą gminy. Podczas tak niezwykłej wieczerzy wigilijnej nie mogło zabraknąć spotkań ze znajomymi, także tymi dawno nie widzianymi.

Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB