Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Matka z 20-letnim synem, 16-letnia dziewczyna oraz 38-latka z powiatu mławskiego złapani na kradzieży ubrań w Ciechanowie

2017-12-15 15:12:58 (ost. akt: 2017-12-15 15:20:10)

Autor zdjęcia: KPP CIECHANÓW

Podziel się:

Kobiety i mężczyzna - mieszkańcy powiatu mławskiego, wpadli na kradzieży ubrań w Ciechanowie. 55-letnia matka, jej syn 20-latek, 16-letnia dziewczyna oraz 38-latka, która jako pierwsza wpadła na kradzieży – usłyszeli już zarzuty.

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 4 osoby przyłapane na kradzieży ubrań we wtorek 12 grudnia br. w jednym z ciechanowskich centrów handlowych.

Informację o zatrzymanej sprawczyni kradzieży, dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał od pracownicy sklepu. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta została przyłapana na kradzieży ubrań, które chowała w swojej torbie. 38-latka jednak nie działała sama. Natychmiastowe i sprawne działanie policjantów pozwoliło zatrzymać kolejne trzy osoby. Na parkingu sklepu przy pojeździe, którym przyjechali na świąteczne „zakupy” zatrzymali 20-latka wraz z 16-latką, natomiast na dworcu PKP zatrzymana została 55-latka, która już czekała na odjazd ze skradzionym wcześniej towarem.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymane osoby działały wspólnie i w porozumieniu. Tego dnia  kradły towar również z innych sklepów na terenie centrum. Ubrania, które zostały zabezpieczone przez policjantów miały wartość około 1,5 tys złotych.  

Zatrzymane osoby nie były wcześniej notowane. Usłyszały już zarzuty kradzieży, za co grozi im kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

Źródło: kom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB