Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

Przyjdź na kiermasz. Pomóż Natalii i Krzysztofowi

2017-11-30 08:43:49 (ost. akt: 2017-11-30 08:45:08)

Podziel się:

Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie organizuje kiermasz Bożonarodzeniowy na rzecz dwojga podopiecznych tj. Natalii Kopowicz i Krzysztofa Żakiewicz.

Kiermasz odbędzie się 4 grudnia 2017 roku od godziny 12.00 do godziny 19.00 w szkole ŻAK przy ulicy Sienkiewicza 4 w Mławie. Atrakcją kiermaszu będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem o godzinie 17.00

Na dzieci czeka wiele atrakcji wprowadzające w świąteczny klimat, wspaniałe zabawy dla najmłodszych z animatorami z firmy „IMPREZA JAK MARZENIE”, świąteczne zdjęcia, wata cukrowa, itp. Podczas kiermaszu sprzedawane będą ręcznie robione ozdoby Bożonarodzeniowe, stroiki, choinki, bombki, pozytywki, aniołki, domowego wypieku pierniczki i inne słodycze. Wykonawcami ozdób są dzieci ze szkół, rodziny i przyjaciele naszych podopiecznych oraz wolontariusze stowarzyszenia.
Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie leczenia i rehabilitacji Natalii i Krzysztofa.

Natalia to siedmioletnia dziewczynka z Miączyna , która w najbliższym czasie przechodzić będzie immunoterapię, której koszt przekracza 500 tysięcy złotych. Krzysztof z Mławy po nieszczęśliwym wypadku potrzebuje ciągłej, regularnej rehabilitacji żeby wrócić do zdrowia.
Serdecznie zapraszamy do udziału w poniedziałkowym kiermaszu i wsparcia Natalii i Krzysztofa.

SHKA

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB