Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Kabaret Moralnego Niepokoju w Mławie!

2017-11-02 15:10:45 (ost. akt: 2017-11-14 15:57:31)
Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Mławie w piątek 24 listopada

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Mławie w piątek 24 listopada

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podziel się:

Zakończyliśmy drugi z naszych konkursów, w których do wygrania były bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Mławie. Dziękujemy czytelnikom „Kuriera” za wspólną zabawę i życzymy udanego wieczoru w piątek 24 listopada!

Właśnie tego dnia, o godz. 18.00, w hali widowiskowo-sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie wystąpi z programem „Maj zaczyna się we wtorek” Kabaret Moralnego Niepokoju. Aby wygrać bilety na ten występ, wystarczyło odpowiedzieć na co najmniej jedno z trzech pytań: „Jak zaplanować wakacje i nie zwariować?”; „Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić?”; „Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie?”. Wyniki twórczej rywalizacji podamy niebawem.

Jeśli komuś nie poszczęściło się w naszym konkursie, bilet na kabaret może kupić za pośrednictwem Agencji Artystycznej „Art” (tel.: 693 062 880), w Biurze Turystycznym Regiony w Mławie (ul. Sportowa 12A – wejście od ulicy Sienkiewicza), w punkcie TV NC+ przy ul. Długiej 2 w Mławie (obok sklepu Biedronka) lub poprzez stronę internetową www.biletynakabarety.pl. Miejsce w sektorze przed sceną kosztuje 70 zł, a na trybunach – 60 zł.
red.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB