środa, 22 listopada 2017. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Jesienne zawody szkół

2017-10-30 13:12:57 (ost. akt: 2017-10-30 13:13:32)

Podziel się:

LEKKOATLETYKA\\\ MOSiR był organizatorem dwóch rzutów lekkoatletycznych dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, dwa następne odbędą się wiosną przyszłego roku. Sześciu najlepszych zawodników punktuje do klasyfikacji zespołowej.




Szkoły gimnazjalne:
100m: 1. Gabriela Goschorska- 14,05 G. nr 2, 2. Dominika Sajda- 14,43 3. Wiktoria Olszewska- 14,57 G. nr 1.
1. Alan Sadolewski- 12,21 2. Patryk Jankowski- 12,83 3. Marcin Rejniak- 13,21 G. nr 1.
600m: 1. Anna Tadrzyńska- 2:13,81 G. nr 1, 2. Kinga Chmielewska- 2:16,37 G. nr 2, 3. Julia Osowska-2:18,33 Wysp.
1 000m: 1. Dawid Miksza- 3:15,38 G. nr 1, 2. Bartosz Olszewski- 3:17,45 G. nr 2, 3. Jakub Szczepkowski- 3:18,37G. nr 1.
Skok w dal: 1. Gabriela Goschorska- 4,22 2. Martyna Wasińska- 4,03 G. nr 2, 3. Maria Karpińska- 3,78 Wysp.
1. Alan Sadolewski- 5,54 2. Dawid Ostrowski- 4,90 G. nr 1, 3. Kacper Leśnikowski- 4,65 G. nr 2.
Kula: 1. Kamila Żabowska- 8,23 2. Aleksandra Śliwczyńska- 8,04 G. nr 2, 3. Ela Pakuszewska- 7,95 G. nr 1.
1. Mateusz Dynakowski-10,16 Wysp. 2. Hubert Leszczyński-10,01 G. nr 1, 3. Michał Merchel- 9,98 G. nr 2.

Szkoły średnie:
100m: 1. Natalia Lubaska- 14,50 ZS nr 4, 2. Magdalena Kołecka- 14,51 I LO, 3. Klaudia Cichocka-15,17 ZS nr 1.
1.Jarosław Chrostowski- 12,10 I LO, Marcin Rychcik- 12,11 ZS nr 4, 3. Łukasz Jędrzejewski- 12,25 ZS nr 1.
600m: 1. Oliwia Kaszuba- 2:04,10 I LO, 2. Anna Kwiatkowska- 2:05,16 ZS nr 1, 3. Julia Pietrzak- 2:08,88 I LO.
1 000m: 1. Kamil Grendziński-3:03,03 ZS nr 1, 2. Łukasz Tadrzyński-3:06,49 ZS nr 3, 3. Mateusz Barański-3:11,41 ZS nr 4.
Skok w dal: 1. Natalia Lubaska- 4,28 ZS nr 4, 2. Magdalena Kołecka- 4,16 I LO, 3. Monika Supińska- 3,97 ZS nr 1.
1.Łukasz Jędrzejewski- 6,02 ZS nr 1, 2. Dominik Breński- 5,79 ZS nr 4, 3. Przemysław Obłąkowski- 5,73 I LO.
Kula: 1. Laura Miecznikowska- 9,87 I LO, 2. Dagmara Bogusławska- 9,82 ZS nr 3, 3. Dominika Śliwińska-8,70 I LO.
1. Adrian Tonderski- 10,54 ZS nr 1, 2. Sebastian Olbryś- 10,16 I LO, 3. Dawid Sarnowski- 9,90 ZS nr 4.

Zdzisław Breński


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB