środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

MŁAWIANIN ZATRZYMANY ZA ATAK NA UKRAIŃCA

2017-10-30 13:11:39 (ost. akt: 2017-11-09 09:56:01)

Podziel się:

POBICIE\\\ 18-latek z Mławy podszedł do 19-latka z Ukrainy i uderzył go cegłą w twarz. Policja zatrzymała domniemanego napastnika kilka godzin po zdarzeniu. Nie wiadomo dlaczego nastąpił atak.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia badają mławscy śledczy. Do pobicia doszło na ul. Żwirki w Mławie, w niedzielę 22 października, chwilę po 3 nad ranem. Nie wiadomo dlaczego nastąpił atak. 18-letni mławianin nagle miał podejść z cegłówką w ręku do młodego obywatela Ukrainy i go uderzyć. Bez odpowiedzi zostanie także pytanie, czy podejrzany o napaść był trzeźwy. Policja zatrzymała go kilka godzin po zdarzeniu.

Jak nas poinformowano, wykonane w tamtym czasie badanie nie wykazało alkoholu. Wszelkie okoliczności i przyczyny zdarzenia bada mławska policja. Kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Pokrzywdzony nastoletni Ukrainiec doznał urazów twarzy. Została mu udzielona pomoc w mławskim szpitalu. Natomiast podejrzany o czyn nastolatek z Mławy trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności policji.

Iwo