Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3

2017-10-16 15:24:45 (ost. akt: 2017-10-16 15:26:27)

Autor zdjęcia: Archiwum SP3 Mława

Podziel się:

Widowisko z udziałem Burmistrza Miasta Mława – Pana Sławomira Kowalewskiego, Przewodniczącej Rady Rodziców – Pani Magdaleny Miecznikowskiej, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły - tak radośnie przebiegał Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie.

W piątek, 13 października 2017r, w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie, składając na ręce dyrektora szkoły list. Następnie życzenia złożyli Jarosław Jabłonowski - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Burmistrz Miasta Mława – Sławomir Kowalewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Magdalena Miecznikowska. Podsumowaniem wszystkich życzeń był koncert fortepianowy w wykonaniu Amelii Dzięgielewskiej i Kamila Sobocińskiego.
Po części oficjalnej społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich obecnych na artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli - słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Goście mieli okazję obejrzeć wiadomości telewizyjne z życia nauczycieli, zapoznać się z trendami nauczycielskiej mody oraz uczestniczyć w zebraniu z rodzicami. Do życzeń dołączyli się również najmłodsi, umilając występ piosenkami i wierszykami. Młodzi artyści swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB