Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Wypadek w Rzęgnowie, ranna pasażerka

2017-10-03 08:30:38 (ost. akt: 2017-10-03 08:33:43)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek, o godz. 17.00 na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Rzęgnowo. Ranna została 65-letnia mieszkanka pow. przasnyskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Seat Alhambra, 43-letnia mieszkanka pow. białostockiego, jadąc drogą relacji Dzierzgowo- Rzęgnowo, na skrzyżowaniu z drogą relacji Grudusk – Chorzele, nie zastosowała się do znaku STOP i uderzyła w prawidłowo jadący samochód marki Mazda. Mazdą kierował 28-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. W wyniku wypadku ranna została 65-letnia pasażerka mazdy. Kobieta została przewieziona do szpitala w Przasnyszu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność – wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Stosowanie się do znaków drogowych to absolutna podstawa. Skrzyżowania ze znakiem STOP, to miejsca, które wymagają bezwzględnego zatrzymania się i szczególnej ostrożności. Pamiętajmy o tym i upominajmy kierujących.

Miniony weekend na drogach pow. mławskiego to 2 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących – w tym kobieta oraz ponad 99 ukaranych mandatami kierowców. Policja przypomina – bezpieczeństwo zależy od każdego z nas - lekceważenie przepisów ruchu drogowego, nadmierna prędkość, wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu - to sytuacje które mogą bezpośrednio prowadzić do groźnego wypadku.

KPP Mława

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB