środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Bezpieczna Mławianka po raz szósty

2017-09-28 14:10:40 (ost. akt: 2017-09-28 14:10:46)

Autor zdjęcia: Archiwum NKM

Podziel się:

Uwaga panie! Rusza policyjny kurs samoobrony dla kobiet „Bezpieczna Mławianka ”. Trwają zapisy. Dołączyć do grona „Bezpiecznych Mławianek” można do piątku 29 września.

Będzie to już VI edycja akcji. Ten całkowicie bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet jest skierowany do wszystkich mieszkanek powiatu mławskiego. Zajęcia rozpoczną się 3 października i potrwają do 9 listopada br.

Panie poznają
techniki samoobrony

Także VI edycja połączona będzie z zajęciami warsztatowymi. - Program za każdym razem spotyka się z dużym uznaniem i zainteresowaniem mieszanek – jest to zatem najlepsza rekomendacja. Kursantki pod okiem instruktora trenować będą proste i skuteczne techniki samoobrony. Zajęcia poprowadzi 4 dan aikido Paweł Ziemlewicz – informuje Anna Pawłowska, rzeczniczka prasowa KPP w Mławie. Poza treningami, przed uczestniczkami kursu będą warsztaty z psychologiem, zajęcia z policjantem na temat zagrożeń przestępczością. Zaplanowano także warsztaty z wizażystką. Zaplanowano też spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej. Tam panie poznają działania w miejscu wypadku drogowego oraz nauczą się udzielania pierwszej pomocy.

Tylko 24 miejsca

Zapisy uczestniczek do V edycji programu potrwają do 29 września lub do wyczerpania miejsc (maksymalnie 24 panie). Wystarczy zadzwonić pod numer 23 654 72 66, kom. 506 890 706 w dni robocze, w godz. od 8:00 – 16:00. W kursie mogą wziąć udział wyłącznie panie dotąd nie uczestniczące w programie. Spotkanie inaugurujące zaplanowano 3 października 2017 r., o godz. 18:15 w świetlicy mławskiej policji. Organizatorem kolejnej edycji lokalnego programu jest Starosta Mławski, Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Współorganizatorem jest: Burmistrz Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Mławska Hala Sportowa, Komenda Powiatowa PSP w Mławie oraz AIKIDO HIDOKAN Mława.

Iwona Łazowa

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mławianin #2338623 | 83.6.*.* 28 wrz 2017 16:17

    No tak po takich kursach i szkoleniach to mławianki będa mogły już bezpiecznie chodzić sobie same nawt nocami przez PARK PILSUDZKIEGO----Drogie panie czy wy już naprawdę nie macie nic innego do roboty????

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)