środa, 27 marca 2019. Imieniny Ernesta, Jana, Marka

Przesyłki międzynarodowe do Francji - tanio i bez umowy z firmą kurierską

2017-07-02 12:00:00 (ost. akt: 2017-07-03 09:18:41) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

DHL Parcel rozszerzył usługi dla klientów bez umowy o przesyłki międzynarodowe. Teraz każdy może wysyłać paczki do 28 państw Europy,w tym do Francji, w punktach partnerskich DHL w Polsce.

Francja jest drugim pod względem powierzchni krajem europejskim. Jej stolica
– Paryż – uznawana jest za najbardziej romantyczne miasto świata. Francja jest krajem rolniczym. Najwięcej osób pracuje tam w sektorze usług.Polacy podróżują do Francji nie tylko w celach turystycznych. Bez względu na cel wyjazdu i czas pobytu, DHL Parceloferuje nadania do Twoich bliskich w tym kraju z przewidywanym czasem doręczenia 4 dni.

W Polsce przesyłki międzynarodowe można realizować w sieci punktów partnerskich DHL Parcel i jego Punktach Obsługi Klienta.Do atutów oferty należą: niska cena przesyłek i możliwość śledzenie przesyłek online.

	http://m.wm.pl/2017/07/orig/dhl-399100.jpg

Oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i firm, które chcą nadawać paczki bez umowy z DHL do 28 krajów Europy:
- wygodnie – przez sieć punktów DHL Parcel;
- bezpiecznie – każda przesyłka jest ubezpieczona do 500 Euro w cenie;
- szybko –przewidywany termin doręczenia do Francji wynosi 4 dni.
W cenie znajdują się: darmowe sprawdzanie statusów przesyłek pod adresem http://sprawdz.dhl.com.pl/ oraz powiadomienia o wyjściu przesyłki za granicę
oraz o jej doręczeniu do odbiorcy.
DHL Parcel działa w całej Europie, zna zachowaniazagranicznych odbiorców przesyłek i dostosowuje się do ich potrzeb.W ramach opisywanej ofertywe Francji przesyłki doręczanesą przez kuriera. Po nieudanej próbie doręczenia paczki trafiają
do 1 z ponad 17000 punktów, gdzie czekają na odbiór przez 14 dni kalendarzowych.

W których punktachDHL Parcel nadać przesyłkę krajową i/lub międzynarodową w Polsce?
Sieć punktów nadania i odbioru osobistego DHL Parcel w Polsce to 1800 punktów. Wśród nich znaleźć można m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, a także lokalne punkty usługowo – handlowe. DHL Parcel planuje powiększenie całej sieci o 4500 punktów jeszcze w tym roku.
Paczki zagraniczne, jak i krajowe, można wysyłać w 1100 punktach: Inmedio, Relay, 1minute oraz w punktach usługowo – handlowych. Lokalizacje punktów nadania na mapie można znaleźć na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm. Wszystkie punkty nadań DHL Parcel charakteryzują się elastycznymi godzinami pracy:
- prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
- 80% otwartych jest w soboty;
- ponad 50% otwartych jest w niedziele.

Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?

http://m.wm.pl/2017/07/orig/paczki-399088.jpg

http://m.wm.pl/2017/07/orig/cennik-399087.jpg