Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Letnie Mławskie Gotowanie

2017-06-12 13:03:53 (ost. akt: 2017-06-12 13:03:34)

Podziel się:

Już 25 czerwca 2017 najodważniejsi mławscy specjaliści od wypieku dań regionalnych, staną po raz drugi do rywalizacji i zawalczą o nagrody pieniężne w KONKURSIE NA NAJLEPSZEGO BUGAJA, organizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.


Wszystkich mławian zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zachęcamy do dokładnego przeczytania regulaminu i przyjścia ze swoim specjałem do parku miejskiego przed godz. 18.00 na imprezę TANECZNE SMAKI MAZOWASZA, na której będzie można nie tylko smakować przygotowanych przez konkurentów bugajów, ale również zobaczyć występy ludowych zespołów artystycznych i chóru seniorów Cantare.Nie musisz być szefem kuchni, by zostać zwycięzcą! Wystarczy, że lubisz piec i robisz to dobrze, a najlepiej wychodzi Ci babka ziemniaczana.UWAGA!

We wcześniej przygotowanym punkcie, na terenie parku w Mławie, pracownicy MDK będą przyjmować zgłoszenia na konkurs już od godz. 17.00. Zachęcamy do wypełnienia formularza już wcześniej i zadbania o prezentację swojego dania.
Jury wyłoni trzech zwycięzców tej kulinarnej rywalizacji i wręczy symboliczne czeki, które będzie można zrealizować w kasie Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Pochwal się swoim talentem i pokaż, że zasługujesz na tytuł najlepszego mławskiego mistrza sztuki kulinarnej.TANECZNE SMAKI MAZOWSZA, godz. 18.00, park miejski w Mławie. Patronat medialny nad imprezą objęło Radio 7.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB