Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Nosarzewo Borowe. Dzień Rodziny w podstawówce

2017-06-05 08:41:34 (ost. akt: 2017-06-05 09:02:03)

Autor zdjęcia: SP Nosarzewo

Podziel się:

Na Dzień Rodziny do Szkoły Podstawowej w Nosarzewie Borowym (gm. Szydłowo) zaproszono wszystkich uczniów wraz z rodzicami, dziadkami i babciami. Impreza odbyła się w poniedziałek 29 maja. Było to swego rodzaju połączenie Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca.

Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych oraz talentów muzycznych.

Hitem tegorocznego Święta Rodziny okazał się występ rodziców, podczas którego zaprezentowali „Rzepkę” Juliana Tuwima. Rodzice wykazali się niebywałym talentem aktorskim, który doceniła zebrana publiczność i nagrodziła artystów wielkimi brawami.

Po części artystycznej rodzice i dzieci mogli spróbować swoich sił w konkurencjach i zabawach sportowych.
W międzyczasie można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców. Na smakoszy pieczonej kiełbaski czekał rozpalony grill. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych.

Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne, zachowując tym samym tradycje, jakie budowane są w społeczności lokalnej.

źródło: SP Nosarzewo


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB