środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Razem możemy pomóc Krzyśkowi. Piknik i koncert w Windykach

2017-06-01 12:37:43 (ost. akt: 2017-06-01 12:43:33)

Młody ojciec po wypadku porusza się tylko na wózku inwalidzkim

Młody ojciec po wypadku porusza się tylko na wózku inwalidzkim

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Historia 29-letniego Krzysztofa Żakiewicza, o którym pisaliśmy na łamach ,,Kuriera” poruszyła mieszkańców Mławy i powiatu. Wielu ludzi dobrej woli zadeklarowało pomoc. Chcesz dołączyć? Zapraszamy 18 czerwca do klubu Viva w Windykach. Start godzina 15.

Zespoły disco polo, składy hip-hopowe, grupy taneczne, koła gospodyń, strażacy. Ich wszystkich połączy jeden szczytny cel. 18 czerwca charytatywnie zaprezentują się podczas koncertu w klubie Viva w Windykach, aby wspomóc 29-letniego Krzysztofa Żakiewicza, w walce o powrót do zdrowia.

Nieszczęśliwy
wypadek

Życie 29-letniego Krzysztofa Żakiewicza odmieniło się w jednej chwili. Mężczyzna ledwie uszedł z życiem po wypadku w pracy. Dziś jeździ na wózku i jest częściowo sparaliżowany. Młody mławianin wychowujący z żoną Sylwią córeczki (3-letnią Lenę i 3-miesięczną Marcelinę), potrzebuje wsparcia w walce o powrót do zdrowia. Rodzinę Żakiewiczów z redakcją „Kuriera” skontaktowała jedna z czytelniczek. Poruszył ją los młodego człowieka na wózku, którego spotkała w mławskim szpitalu. Koleżanka pana Krzysztofa Aleksandra Podlińska wpadła na pomysł organizacji koncertu charytatywnego. Dzięki wsparciu wielu innych ludzi dobrej woli, w tym właściciela klubu Viva Windyki Pawła Berenta, inicjatywa staje się rzeczywistością.

WIDOWISKOWE POKAZY
I ZABAWA TANECZNA

Na pikniku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, jak: zjeżdżalnie, bańki mydlane, zapasy w strojach judo, zabawy z animatorami. Warto będzie zobaczyć widowiskowy pokaz ratownictwa strażaków z Kowalewa oraz wozy bojowe OSP z Mdzewa, Dąbrowy, Kowalewa i Kowalewka. O jadło i napoje zadbają m.in. koła gospodyń z Dąbrowy i Mdzewa. Na scenie wystąpią 3 hip-hopowe składy (powstałe z NPWM) Woro i Król, Dixi, Debuś, oraz zespoły disco polo: Revia, Eratox, Smash. Swój udział zapowiadają koła taneczne z Lipowca Kościelnego, Kowalewa i Mławy. W programie przewidziano też licytację fantów oraz widowiskowy pokaz Teatru Ognia Widmo. Będzie się działo. W imieniu organizatorów zachęcamy całe rodziny do udziału imprezie w klubie Viva w Windykach 18 czerwca od godziny 15. PATRONAT MEDIALNY nad imprezą objął NOWY KURIER MŁAWSKI.

Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB