środa, 28 czerwca 2017. Imieniny Florentyny, Ligii, Leona

Lekkoatletyka. Mistrzostwa powiatu juniorów młodszych i juniorów

2017-05-30 12:15:50 (ost. akt: 2017-05-30 12:17:06)
Start do biegu na 800m juniorek

Start do biegu na 800m juniorek

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Podziel się:

PSZS w Mławie był organizatorem mistrzostw powiatu juniorów, były to eliminacje do zawodów rejonowych.

W sprawnym przebiegu zawodów pomagali nauczyciele w-f i pracownicy MOSiR (współgospodarz zawodów). Sędzią głównym zawodów był Edward Staniszewski. W kategorii junior startowało 106 zawodników z 6 szkół ponadgimnazjalnych, w obydwu klasyfikacjach zwyciężył mławski „ogólniak”. W kategorii szkół gimnazjalnych w obydwu klasyfikacjach triumfowało G. nr 1.


Juniorki/ juniorzy:
100m: 1. Natalia Lubaska- 14,27 ZS nr 4, 2. Magdalena Kołecka- 14,55 3. Klaudia Wójcik- 14,79 I LO,
1. Przemyslaw Obłąkowski- 12,23 2. Kacper Nowiński- 12,25 I LO, 3. Łukasz Jędrzejewski- 12,43 ZS nr 1,
400m: 1. Monika Supińska-1:16,13 ZS nr 1, 2. Magdalena Tomczak- 1:17,31 ZS nr 3, 3. Aleksandra Paczuska-1:19,78 ZS nr 2,
1. Marcin Rychcik- 55,02 ZS nr 4, 2. Kacper Nowiński- 57,08 3. Łukasz Bartosiewicz- 1:02,42 I LO,
800m: 1. Oliwia Kaszuba-2:57,54 I LO, 2. Aleksandra Rejniak-3:01,62 ZS nr 4, 3. Anna Kwiatkowka- 3:04,38 ZS nr 1,
1 500m: 1. Kamil Grendziński-4:38,35 ZS nr 1, 2. Łukasz Tadrzyński-4:48,86 ZS nr 3, 3. Karol Adamski-4:56,35 ZS nr 4,
skok w dal: 1. Natalia Lubaska- 4,18 ZS nr 4, 2. Andżelika Kamienik- 4,17 ZS nr 3, 3. Magdalena Kołecka-4,11 I LO,
1. Łukasz Jędrzejewski- 5,92 ZS nr 1, 2. Przemysław Obłąkowski- 5,80 I LO, 3. Dominik Breński- 5,65 ZS nr 4,
skok wzwyż: 1. Karolina Jurkiewicz- 135 2. Klaudia Wójciak- 135 I LO, 3. Weronika Dębska- 125 ZS nr 1,
1. Łukasz Bartosiewicz- 165 2. Jakub Tomkielski- 165 I LO, 3. Michał Osowski-165 ZS nr 2,
kula: 1. Laura Miecznikowska-8,85 I LO, 2. Dagmara Bogusławska- 8,19 ZS nr 3, 3. Andżelika Łyczek- 7,54 I LO,
1. Adrian Tonderski-11,33 ZS nr 1, 2. Dawid Sarnowski- 11,05 ZS nr 4, 3. Patryk Roman-10,87 ZS nr 2,
sztafeta 4x 100m: dziewczęta: 1. I LO Mława- 1:00,29 2. ZS nr 1- 1:02,99 3. ZS nr 4- 1:03,76
chłopcy: 1. ZS nr 4- 49,01 2. I LO- 50,61 3. ZS nr 1- 50,93 4. ZS nr 3- 51,75
Klasyfikacja drużynowa:
dziewczęta: 1. I LO Mława- 59pkt, 2. ZS nr 4- 29, 3. ZS nr 1- 26, 4. ZS nr 3- 24, 5. ZS nr 2- 7, 6. LO Radzanów- 3
chłopcy: 1. I LO Mława- 56pkt, 2. ZS nr 1- 35 3. ZS nr 4- 35 4. ZS nr 3- 10.

Juniorki mł./ juniorzy mł. (rocznik 2001)
100 m: 1. Agnieszka Waśka- 14,42 Radzanów, 2. Weronika Wieczorek- 15,18 G. nr 1, 3. Żaneta Gralewicz- 15,74 Niedzbórz,
1.Jarosław Chrostowski-12,41 G. nr 1, 2.Jakub Szabłowski-12,82 Radzanów, 3. Jakub Szymański-13,07 Lipowiec K.
200 m: 1. Agnieszka Waśka- 31,37 Radzanów, 2. Patrycja Komajda-32,66 G. nr 2, 3. Patrycja Gulińska-33,04 G. nr 2,
1. Jarosław Chrostowski-25,80 G. nr 1, 2. Dawid Lewandowski-25,90 Wiśniewo, 3. Przemysław Cieślak-26,90 G. nr 2,
400 m: 1. Aleksandra Zaręba-1:16,70 Stupsk, 2. Weronika Wieczorek- 1:17,76 G. nr 1, 3. Julia Bylicka- 1:18,25 G. nr 1,
1. Mateusz Jaremek- 1:00,75 G. nr 1, 2. Bartosz Grabowski- 1:03,20 G. nr 2, 3. Sebastian Żmijewski- 1:06,03 Szreńsk,
800 m: 1. Karolina Sowińska- 2:58,68 Stupsk, 2. Julia Pietrzak Gim- 3:11,63 Lipowiec K. 3. Sandra Bubrowiecka- 3:19,02 G. nr 2,
1. Dawid Witkowski- 2:21,30 Stupsk, 2. Jakub Nowakowski- 2:21,97 Lipowiec K. 3. Cezary Sosiński- 2:22,14 G. nr 1
1500 m: 1. Piotr Białoskurski- 4:57,29 Radzanów, 2. Krystian Zembrzuski- 5:00,41 Lipowiec, 3. Adam Jaroszewski- 5:00,74 Wiśniewo,
Skok w dal: 1. Wiktoria Zakrzewska- 3,95 Wieczfnia K. 2. Julia Zdrojewska- 3,83 Lipowiec K. 3. Julia Kurzynka- 3,68 Stupsk,
1. Jakub Kubis- 5,28 G. nr 1, 2. Piotr Białoskurski- 5,12 Radzanów, 3. Krystian Sok- 5,10 Niedzbórz,
Skok wzwyż: 1. Patrycja Grudzińska- 130 G. nr 2, 2. Agnieszka Rynkowska- 130 Szreńsk, 3. Natalia Pazik- 120 Lipowiec K.
1. Daniel Kucharski- 175 G. nr 2, 2. Daniel Kruszewski- 160 Szreńsk, 3. Krzysztof Tomczak- 160 Wiśniewo,
Kula: 1. Oliwia Magdalińska- 8,84 G. nr 1, 2. Sandra Palmowska- 8,39 Stupsk, 3. Izabela Sulwirska- 7,92 G. nr 2,
1. Karol Zakrzewski- Wieczfnia K. 2. Sebastian Jankowski- G. nr 1, 3. Jan Chocholski G. „Wyspianum”
4x100 m dziewczęta: 1. G. nr 2 - 1:01,54 2. G. Niedzbórz- 1:01,81 3. G. nr 1- 1:04,78,
chłopcy: 1. G. nr 2- 51,11 2. G. Niedzbórz- 53,44 3. G. nr 1- 54,60 4. G. Szreńsk- 55,00,
Sztafeta olimpijska: dz. 1. G. Stupsk- 5:03,81 2. G. nr 2- 5:05,19 3. G. nr 1- 5:08,10 4. G. Szreńsk- 5:10,98,
chł. 1. G. nr 1- 4:03,79 2. G. Wiśniewo- 4:07,07 3. G. Szreńsk- 4:08,83 4. G. nr 2- 4:12,52,

Punktacja drużynowa:
dziewczęta:
1. G. nr 1 Mława- 101pkt.
2. G. nr 2 Mława- 94pkt.
3. G. Stupsk- 31pkt.
4. G. Lipowiec K.- 27pkt.
5. G. Szreńsk- 26pkt.

chłopcy:
1. G. nr 1- 123pkt.
2. G. nr 2- 57pkt.
3. G. Lipowiec K.- 42pkt.
4. G. Wiśniewo- 38pkt.
5. G. Radzanów- 34pkt.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB