Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Dzień Matki w salonie VISION OPTYK

2017-05-19 15:43:00 (ost. akt: 2017-05-19 15:49:25) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Salon VISION OPTYK (przy ul. Stary Rynek 12 w Mławie) z okazji Dnia Matki w sobotę 27 maja serdecznie zaprasza wszystkie mamy do skorzystania z ostatnich dni wiosennej promocji na okulary. W ofercie atrakcyjne niespodzianki. Dla pierwszych 10 mam porady dietetyczne gratis.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, salon VISION OPTYK przygotował specjalną ofertę na okoliczność Dnia Matki. To dobra okazja, aby zadbać o wzrok. W sobotę 27 maja w godzinach 9 – 15 salon VISION OPTYK (przy ul. Stary Rynek 12 w Mławie) zaprasza wszystkie mamy do skorzystania z kończącej się wiosennej promocji. Jedną kupujesz, za drugą płacisz połowę ceny, a trzecią dostajesz gratis.

Panie mogą też liczyć na wiele innych atrakcyjnych niespodzianek. Pierwsze 10 matek, które odwiedzą salon VISION OPTYK, bezpłatnie będzie mogło zasięgnąć porad dietetyczki. Panie mają szansę dowiedzieć się, jak ważna dla naszych oczu jest odpowiednia dieta. - Jeżeli nie dostarczamy organizmowi prawidłowej ilości witamin i minerałów ucierpią na tym także nasze oczy. Zdrowa dieta ma istotny wpływ na jakość naszego widzenia i stan oczu. Może zapobiec problemom. Wystarczy „nakarmić oczy” odpowiednio a nie będą się szybko męczyć. Wzmocnimy też ostrość widzenia – radzi Wiesława Flejszar-Kołodziej z salonu VISION OPTYK.

W VISION OPTYK badanie wykona specjalista optometrysta


Oczy przekazują nam 80 procent informacji o otaczającym nas świecie. Częste korzystanie z komputera, telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych naraża je na zmęczenie. Powinniśmy regularnie badać wzrok i w razie potrzeby wybierać najlepsze metody korekcji, kierując się wskazówkami i rekomendacją specjalisty. Nowoczesny i innowacyjny sprzęt dostępny w mławskim salonie VISION OPTYK zapewnia dokładne diagnozowanie oraz kontrolę zaburzeń. Salon VISION OPTYK oferuje swoim klientom szeroki wybór soczewek i opraw korekcyjnych. Dobór okularów poprzedza (bezpłatne dla klientów) profesjonalne badanie wzroku wykonane przez dyplomowanego optometrystę. Specjalista z wielką dokładnością potrafi określić optymalne potrzeby korekcji, wady wzroku i przepisać najodpowiedniejsze dla nas okulary lub soczewki kontaktowe. - Właściwy dobór korekcji optycznej opiera się przede wszystkim na badaniu subiektywnym, czyli stosowaniu przez optometrystę określonych procedur badania refrakcji i słuchaniu odpowiedzi badanego podczas ich wykonania. Sam badany najlepiej jest w stanie określić, jak widzi w danej chwili – mówi Wiesława Flejszar-Kołodziej.

Aby zachować zdrowie i ostrość widzenia, a tym samym zapewnić sobie komfortowe warunki życia, warto pamiętać o regularnych wizytach u specjalisty. Dzięki temu otrzymamy gwarancję dobrego wzroku na długie lata. Regularne badania są ważne także dlatego, że początkowo możemy nie zauważyć pierwszych oznak pogarszającego się wzroku. Problemy z widzeniem często rozwijają się stopniowo. - Niektórzy ignorują pierwsze oznaki pogarszającego się wzroku, tłumacząc sobie: „Nie jest tak źle. Widzę wystarczająco dobrze”. Później nie rozpoznają znajomych na ulicy, osiągają gorsze wyniki w sporcie, wsiadają do nieodpowiedniego autobusu. Prowadząc auto stwarzają zagrożenie dla innych – uważa Wiesława Flejszar-Kołodziej.

Istnieje wiele mitów dotyczących wzroku i jego korekcji. Często słyszymy: „Okularów nie powinno się nosić cały czas.”, „Okulary powinny być trochę słabsze niż faktyczna wada wzroku.”, „Oczy muszą się trochę wysilać ”. - Cóż, nic z tego nie jest prawdą – mówi Wiesława Flejszar-Kołodziej. Warto zadbać o oczy – nasze okno na świat, powierzając badania i dobór okularów czy soczewek specjalistom.

Iwona Łazowa