Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Wielkie otwarcie BARU ASIA. Orientalna kuchnia na Osiedlu Młodych

2017-04-21 08:56:26 (ost. akt: 2017-04-26 14:18:11) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Iwona Łazowa

Podziel się:

Mławianie będą mogli skosztować potraw kuchni tajskiej, wietnamskiej i nie tylko. W sobotę 22 kwietnia na Osiedlu Młodych 19 w Mławie otwiera swoje podwoje nowy lokal gastronomiczny oferujący dania z tradycyjnej kuchni orientalnej - BAR ASIA.

Bar na rogu pasażu handlowego na Osiedlu Młodych 19 kusi amatorów egzotycznych potraw bogactwem barw i wyborem kulinariów.

Właściciele zachęcają do odwiedzin podczas sobotniego otwarcia już od godziny 9.30.
- Zapraszamy do nowo otwartego lokalu w sobotę 22 kwietnia. Przygotowaliśmy specjalne rabaty na wszystkie nasze dania. W naszej ofercie znajdziecie państwo wiele potraw kuchni orientalnej, między innymi tajskiej i wietnamskiej – zachęca do odwiedzin Tan Pham Hong, współwłaściciel baru z tradycyjną kuchnią dalekiego wschodu.

Na każdą z oferowanych potraw można uzyskać 20 procentowy rabat. Oferta jest ważna od dnia otwarcia (22 kwietnia) do 5 maja 2017 r. Ceny są przystępne na każdą kieszeń nawet bez rabatu. Bogate menu kusi orientalnymi nazwami i niepowtarzalnym smakiem. Do wyboru są zupy m.in. krabowa, krewetkowa czy pekińska, kaczka po chińsku, golonka w pięciu smakach. Można wybierać spośród kilkudziesięciu dań. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Skosztować wyjątkowych potraw można przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty lokal będzie czynny w godzinach od 9.30 do 21. W niedziele właściciele zapraszają od godziny 11 do 20.

Iwona Łazowa